Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

perballe KMY | 114 M2 | 66.120 Euro

Shitet 2+1, kati III, me ashensor, citofoni, dokumenta ne proces, 114 M2, pjeserisht ...

Botuar më 16/07/2018
580,00 euro/m2

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 104 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 104 M2, kati 8, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sal...

Botuar më 14/07/2018
60.000,00 euro

BLV ZOGU I

mbi bar New York, me dalje ne bulevard | 87 M2 | 95.700 Euro

Shitet 1+1 mund te modifikohet ne 2+1, 87 M2, kati 7 me 2 ashensor i pajisur me cip, me dokumenta te rregullta 1 ballkon 90% e kompletuar

Botuar më 18/07/2018
1.100,00 euro/m2

HARRY FULTZ

Kompleksi i ri Panorama | 114 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 114 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar

Botuar më 18/07/2018
350,00 euro/muaj

RR.

PA SHKUAR TEK VIZION +, pallati prokuroreve | 105 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera2+1, 2dhoma gjumi, gatim me vehte dhe soxhorno te madhe, 105 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, te gjitha dhomat me kondicioner

Botuar më 18/07/2018
35.000 leke

RRUGA PANORAMA,

perball hotel Prestige, | 70 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim modern. Preferohen familjare

Botuar më 18/07/2018
45.000 leke

PORCELAN

Xhamia Xhura | 75 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet 2+1, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, pallat parafabrikat, me hipoteke

Botuar më 18/07/2018
7.000.000 leke

RR. “SAMI FRASHERI”,

tek sheshi Willson, ne pallat ekzistues, | 68.5 M2 | 84.000 Euro

Shitet 2+1, 68.5 M2, kati 3, 1 banjo, Dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie dhe rivleresim.

Botuar më 18/07/2018
84.000,00 euro

TEK FRESKU, PRANE TIRANA TV

Rr."Muhamet Deliu" | 96 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 96 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh

Botuar më 18/07/2018
23.000 leke/muaj

RR.NDRE MJEDA

Poshte Inxhinierise se Ndertimit | 91.1 M2 | 81.990 Euro

Shitet 2+1, 91.1 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 18/07/2018
900,00 euro/m2

RR.NIKOLLA JORGA

Pas ish-Ekspozites "Shqiperia Sot" | 68 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 68 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, dhomat e gjumit me parket

Botuar më 18/07/2018
35.000 leke/muaj

FRESKU

Rruga e Thesarit | 100 M2 | 250 Euro

Tek Fresku , rruga e Thesarit 50 metra nga restorant fresku ne rruge kryesore jepet me qera apartament 2+1, 100 m2 i gjithi me mobilim te ri , ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon i madh , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi , 1tualet me dritare , 1 depo. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si linje autobuzi.supermarkete ,etj, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, Kontakto tani Suelen ne numrin e telefonit 0676088200 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme . - Mei Realty

Botuar më 18/07/2018
250,00 euro/muaj