Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK TRESHI,RR.KADRI PRISHTINA,NJËSIA 11 , 2 STACIONE TUTJE NGA LAPRAKA.

70 metra nga stacioni i autobusit dhe rruga kryesore. | 100 M2 | 17.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek treshi,Rr.Kadri Prishtina,njësia 11 , 2 stacione tutje nga Lapraka., 70 metra nga stacioni i autobusit dhe rruga kryesore., 100 M2, 17.000 leke
Salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi
Tarrace, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Shtëpi private, e kompletuar, me oborr ., 100 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht

17.000 leke/muaj

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email