Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK SHKOLLA BASHKUAR

prane Ministrise se Mbrojtjes | 75.6 M2 | 90000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek shkolla Bashkuar, prane Ministrise se Mbrojtjes, 75.6 M2, 90.000 euro
Përshkrim

Shitet 2+1e ndare ne dy apartamente 1+1 (dhome+kuzhine+aneks+ballkon) dhe garsoniere (korridor, tualet dhe dhome gjumi), sip.totale, 75.6 M2, me dy hyrje dalje secila me vehte, te kompletuara, me hipoteke, aktualisht me qera 48.000 leke. Shitet 90.000 Euro

90.000,00 euro

Botuar më 11/08/2020

Telefon
)