Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

në zonën e Freskut në afërsi të “Restorant Freskut” | 80 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 80m2. Apa...

Botuar me 05/11/2018
55.000,00 euro

RRUGA "VASO PASHA"

PAS JURIDIKUT | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2

Botuar me 14/11/2018
35.000 leke

RR. "VACE ZELA",

tek Glob Center, | 100 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
22.000 leke

TEK BLLOKU,

perballe Tutestetika, | 106 M2 | 600 Euro

Jepet me qera 2+1+ambient ndenje me vehte, 106 M2, 1 ballkon, bosh, kuzhine e kompletuar, ka funksionuar si zyre

Botuar me 14/11/2018
60,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

Tek Sheshi Willson | 112 M2 | 172.000 Euro

Tek Sheshi Willson, Shitet Apartament 2+1, 112 m2, ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: 1 dhome ndjenje, kuzhina, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome per femije, tualetin dhe dy ballkone ne secilen dhome dhe nje gardeorope. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet dhe eshte me orientim perendim-lindje., 112 M2, 2 banjo, Eshte me dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar. Kontakto tani Ardin : +355676023888 per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
172.000,00 euro

RRUGA TEFTA TASHKO

Rruga Tefta Tashko | 103 M2 | 110.000 Euro

TeK Blv. Zhan D'Ark shitet apartamenti 2+1 ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar me sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje. Apartamenti disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara., 103 M2, 2 banjo, Kontaktoni tani Jonen ne numrin e telefonit per nje vizite ne prone +355676088400 - Mei Realty

Botuar me 14/11/2018
110.000,00 euro

RRUGA 21 DHJETORI

Te 21 Dhjetori | 110 M2 | 32.000 Leke

Apartament me qera, te 21 Dhjetori. Apartamenti ka punime cilesore dhe ndodhet ne zone te qete, 110 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
32.000 leke

FRESKU

tek Vodafoni | 130 M2 | 54.000 Euro

Shitet 2+1, 130 M2, 2 banjo, verande, i mobiluar, Shitet per arsye emigrimi. Mundesi shtese me nje dhome. Pa hipoteke

Botuar me 14/11/2018
54.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Mbrapa Medresesë | 130 M2 | 110.500 Euro

Shitet apartament 2+1, 130 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
850,00 euro/m2

PALLATI KONKORD - RRUGA 5 MAJI

Pallati Konkord mbi qendren tregetare | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qira 2+1 me shume diell i pamobiluar me perjashtim te kondrabufese me ashensor, banje me dritare, 100 M2, 1 banjo, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar me 14/11/2018
30.000 leke/muaj

BLV ZOGU I PARE

Stacioni i Trenit | 100 M2 | 450 Euro

Apartament 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 7, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, 2030 Real Estate

Botuar me 14/11/2018
450,00 euro/muaj