Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

afer hotel relax | 80 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartamenti ne zonen e Laprakes. Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sallo...

Botuar më 28/02/2020
57.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 10 M2 | 120.000 Euro

Kerkoj te blej apartament 2+1 nuk ka rendesi kati, zonat qe preferoj Rruga e Elbasa...

Botuar më 27/02/2020
120.000,00 euro

LIQENI I THATE

Perballe Liqenit | 120 M2 | 33.000 Leke

Jepet Apartament 3+1 i arreduar pjeserisht me cdo gje te re dhe cilesore ,organizohet...

Botuar më 27/02/2020
33.000 leke/muaj

ISH ATSH

rruge kryesore | 83 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 83 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 28/02/2020
35.000 leke

RRUGA BARRIKADAVE, PALL 133

PRANE KOPSHITI | 65 M2 | 75.000 Euro

Shitet ap 2+1, 65 M2, kati 5, me hipotek

Botuar më 28/02/2020
75.000,00 euro

RRUGA SULEJMA DELVINA

Afer Stadiumit Dinamo | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar me pajisje te reja. Siperfaqja 110 m2 me sistem kondicionimi. Cmimi 500 EURO, 110 M2, kati 7, totali i kateve 9, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/02/2020
500,00 euro/muaj

BULEVARI BAJRAM CURRI

Prane pallatit me Shigjeta | 70 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 2+1 afer pallatit me Shigjeta ne katin e 3-te te nje pallati te ri me siperfaqe 70m2. Cmimi 68000 Euro, 70 M2, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/02/2020
68.000,00 euro

RRUGA SULEJMAN DELVINA, SHESHI WILSON

Afer Mon Cheri | 110 M2 | 350 Leke

Kerkoj 1 vajze per ndarje qeraje, appartament 2+1, aktualisht jemi 2 vajza, 110 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 28/02/2020
350 leke/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT TE OXHAKU

Te Oxhaku | 89 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 89m2 me hipoteke. Cmimi 70000 Euro, 89 M2, kati 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/02/2020
70.000,00 euro

RRUGA 21 DHJETORI

Mbas Bar-kafe Oslo | 115 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallait te ri 9 katesh me ashensor. Siperfaqja eshte 115 m2 i mobiluar. Cmimi 105000 EURO, 115 M2, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/02/2020
105.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Afer Globe | 96 M2 | 83.000 Euro

Shitet paratament 2+1 te rruga Kavajes. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96m2 ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Cmimi 83000 EURO., 96 M2, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/02/2020
83.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 127 M2 | 102.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë,ne nje kompleks Rezidencial banimi. Ndodhet ne ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane, ofruar siguri 24 h. Ne faze ndertimi, 127 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 28/02/2020
102.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 134 M2 | 105.000 Euro

Ky apartament(dupleks) ndodhet brenda Rezidences Kodra e Diellit. Me orientim jug-lindje, ky apartament ofron komoditet në hapësirë e arredim. Punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit, sistem kapote, kondicionim, vetrata plastike, 134 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 28/02/2020
105.000,00 euro
)