Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 07/07/2020
99.000,00 euro

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

KIKA 1

Kika 1, Komuna e Parisit | 105 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament tek Kika 1, Komunae Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, 2+1 , siperfaqe 105 m2. Cmimi 105 mije Euro, 105 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 3 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjencia imobilare Prona ground Solution

Botuar më 07/07/2020
105.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

tek Xhamia Tabakeve | 96 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+1 tualet me dritare. Sip, 96 M2, kati 3. Pallat i ri me ashensor. Apartament ikompletuar totalisht.

Botuar më 07/07/2020
300,00 euro/muaj

BUZE RRUGES MYSLYM SHYRI

tek Albtelekomi | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1. Sip, 70 M2, kati 4. Pallat eksiztues. E restauruar totalisht dhe e kompletuar me cdo gje.

Botuar më 07/07/2020
400,00 euro/person

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE

prane Maternitetit | 116 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1,ne katin e 5,pallat i ri me ashensor, me nje sip te madhe prej 116 m2, bosh .Cmimi 300 Euro., 116 M2

Botuar më 07/07/2020
300,00 euro/muaj

QENDER, RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesis | 112 M2 | 120.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, sip 112 m2 me Hipoteke, kati 7, ashensor, punime extra cilesore, gips, dritare dopio xham, grrila, dy dhoma gjumi, dy ballkone, parket, sallon i madhper ndenje gatim ngrenie, dy tualete ( bje me dritare ), mobiluar totalisht shume mire. Shitet per arsye emigrimi, me mobilim i padiskutueshem ( nuk shitet me kredi ) ose bosh., 112 M2

Botuar më 07/07/2020
120.000,00 euro

FRESK

ne Rrugen e Thesarit | 97 M2 | 52.962 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, i pabanuar ndonjehere, sipperfaqe totale 97 m2, kati 2 nga toka, dy dhoma gjumi ( njera me tualet brenda dhe me dritare ajrimi ), sallon per gatim ngrenie ndenje qe vazhdon me ballkon llozhe, tualet tjeter me dritare, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dritaret dopio xham dhe grila, eshte bosh, ashensori pa vendosur akoma, orientim P-V, nuk shitet me kredi, 97 M2

Botuar më 07/07/2020
52.962,00 euro

NE BLLOK

prane Njesis Bashkiake Nr 5 | 115 M2 | 170.200 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke,sip 115m2,kati 6 i banimit,me ashensor,shkallet me ndricim natyral,hyrje e madhe me punime shume te bukura murale e te tavanit,punime gipsi,spote,dy dhoma gjumi te medha,sogiorno e madhe per ndenje,gatim-ngrenie vec,dy tualete,korridor i madh,ballkon me vedrat xhami,orientim J-L-P,shitet pjeserisht e mobiluar, 115 M2

Botuar më 07/07/2020
170.200,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

afer ish Restorant Durresit | 72 M2 | 58.000 Euro

Shitet Ap 2+1 ekzistues me tulla, kati i pare, sip 72 m2 me Hipoteke, e rregulluar, me dritare me kangjella, cistern uji, nje dhome eshte dyqan me cepen e lidhur me shtepine, nje dhome tjeter e madhe per banim, me guzhine me aneks, korridor i madh dhe tualet me dritare, e mobiluar komplet, e pershtashme per biznes dhe banim, 72 M2

Botuar më 07/07/2020
58.000,00 euro

TEK SHKOLLA BASHKUAR

Prane Gjimnazit Partizani | 80 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 i Ri, me punime cilesore, sip 89 m2, (80 me Hipoteke), kati2, ashensor, dy dhoma gjumi ( nje per femi) soxhorno per ndenje, gatim e ngrenie, tualet i madh me vaske, koridor, ballkon, dopioxham, grrila, parket, eshte i mobiluar, 80 M2

Botuar më 07/07/2020
85.000,00 euro

ALI DEM

Prane Fushes | 72 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke, siperfaqe 72 m², kati 3 jo i fundit, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell., 72 M2

Botuar më 07/07/2020
64.000,00 euro
)