Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK MYSLYM SHYRI

afer me Albtelecom | 100 M2 | 550 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Tek Myslym Shyri, afer me Albtelecom, 100 M2, 550 euro
Përshkrim

Jepet me qera Ap 2+1,ne katin e katert, ashensor,i mobiluar modern me orendi te reja,me dy ballkone dhe kondicioner.Preferohen familjare, 100 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

550,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)