Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

GJIRI I LALZIT

Kompleksi Lura 1 | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet apartament 3+1+2+ballkon. Fare prane detitApartamenti ndodhet ne nje komplekse...

Botuar më 25/09/2021
135.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 100 M2 | 500 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, prane Cok Market, jepet me qera Apartament 2+1, ...

Botuar më 19/09/2021
500,00 euro

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK ZOGU I ZI PRANE RRETHRROTULLIMIT NE TIRANE (ID 42211165)

Tek zogu i zi prane rrethrrotullimit | 101 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqa 101 m², kati 8 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, koridor ndares te dhomave, i gjithi i mobiluar, kondicioner ne cdo dhome. Orientim me diell dhe pamje panoramike.Preferohen 2 muaj parapagim + muaji i garancise.Cmimi 500 euro neto, 101 M2, Property ID : 42211165 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
500,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE ZONEN E BLLOKUT RRUGA SAMI FRASHERI NE TIRANE (ID 4221658 )

Bllok, Rruga Sami Frasheri, prane Juveniljes, | 110 M2 | 600 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, mobilim shume cilesor, siperfaqe 110 m², kati i 5 me ashensore, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 600 euro ne muaj. Lirohet me date 1 gusht, 110 M2, Property ID : 4221658 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
600,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE 21 DHJETORIT NE TIRANE (ID 42211163)

Rruga Kavajes, prane Kompleksit Deliorgji | 87 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 87 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, 2 ballkone, orientim me diell.Jepet me qera 650 euro, 87 M2, Property ID : 42211163 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
650,00 euro

APARTAMENTE 2+1 ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE 21 DHJETORIT NE TIRANE (ID 42211163)

Rruga Kavajes, prane Kompleksit Deliorgji | 87 M2 | 650 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 87 m², kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, 2 ballkone, orientim me diell.Jepet me qera 650 euro, 87 M2, Property ID : 42211163 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
650 euro

QYTET STUDENTI

RR.PJETER BUDI | 90 M2 | 330 Euro

JEPET ME QIRA 2+1 PALLAT I RI . NUK JEPET PER STUDENTE, 90 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 26/09/2021
330,00 euro/muaj

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK ZOGU I ZI PRANE RRETHRROTULLIMIT NE TIRANE (ID 42211159)

Tek zogu i zi prane rrethrrotullimit | 115 M2 | 600 Euro

Jepet me qera, apartament 2+1, siperfaqa 115 m², kati 7 ne nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, koridor, i gjithi i mobiluar, 2 kondicionere, orientimi me diell.Preferohen 2 vajza te huaja.Cmimi 600 euro, 115 M2, Property ID : 42211159 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
600,00 euro

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE FRESK, PRANE RESTORANT FRESKUT (ID 4121546)

Ne zonen e Freskut, prane Restorant Freskut | 113 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqa 113 m², kati 6, pallat te ri, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, dritare me dopie xham., 113 M2, Property ID : 4121546 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
78.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Rruga Kavajes, prane 21 Dhjetorit | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartamenti 2+1, buze Rr. Kavajes prane 21 Dhjetorit.Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte ne pallat te ri, me ashensor.Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, ambient gatimi, ambient ndenje, korridori, 2 tualete gjithashtu dhe ballkon .Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket e reja, kondicioner, si dhe ndricim gjate gjithe dites., 110 M2

Botuar më 26/09/2021
400,00 euro

PAZARI I RI

Rr.Hoxha Tasim | 94 M2 | 470 Euro

94 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 26/09/2021
470,00 euro/muaj

TEK LIQENI

Tirane | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament i ndare ne 2+1, prane kopeshtit zoologjik, ndodhet ne katin e 3, pallat i ri, e mobiluar totalisht me cdo gje, ne gjendje shume te mire., 110 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/09/2021
450,00 euro/muaj
)