Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 82 M2 | 45100 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek fresku, Prane stacionit te fundit te porcelanit, 82 M2, 45.100 euro i diskutueshem
1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 8, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Shitet 2+1, 82 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern. Me hipotek. Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

550,00 euro/m²

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)