Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK ASTIRI, NJESIA BASHKIAKE

Shitet | 137 M2 | 93000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tek Astiri, njesia Bashkiake, Shitet, 137 M2, 93.000 euro
Përshkrim

Apartament duplex.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma +soxhorno+2 tualete+gardarobe, 137 M2, kati 4 dhe 5.Pallat i ri me hipoteke.Punime super cilesore, me termoizolim, sistem ngrohje -ftohje, parket.Apartament i kompletuar me cdo gje.

93.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email