Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 TUALET ME SIPERFAQE 110M2 NE RRUGEN TEODOR KEKO NE ASTIR PRANE FABRIKES SE MJELLIT NE NJE ZONE TE MIR TE TIRANES.

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 110m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane fabrikes se mjellit ne nje zone te mir te Tiranes. | 110 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 110m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane fabrikes se mjellit ne nje zone te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 verand. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimi:30.000ALL +2 garanci, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
30.000 leke/muaj

SHITEN 2 AMBJENTE PER ZYRA, NE QENDER TE TIRANES, SHESHI SKENDERBEJ, NE FILLIM TE RRUGES SE KAVAJES.

Shiten 2 ambjente per zyra, ne qender te tiranes, Sheshi Skenderbej, ne fillim te rruges se kavajes.Me siperfaqe amb 1. 105m2 dhe amb. 2. 165m2. Kati 5. | 105 M2 | 136.500 Euro

Organizohet:• Ne 4 zyra te ndara dhe e pershtatshme per cdo biznes privat. (ambjenti 2)• depo• 1 tualet• 1 korridor• 1 ballkonOfrohet:• dy zyra minibar (ambjenti 1)• gjendje shum e mire• ne kushte te mira •zone e qete •ambjente per zyra (aktualisht Kinike Dentare)Cmimi : 1300/m2 ID KT 083, 105 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
136.500,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, BAR KAFE, TEK BRRYLI, PRANE MATERNITETIT TE RI. ME SIPERFAQE 100M2. KATI 0 I NJE PALLATI.

Jepet me qera ambjent biznesi, Bar Kafe, tek brryli, prane maternitetit te ri. Me siperfaqe 100m2. Kati 0 i nje pallati. | 100 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi, Bar Kafe, tek brryli, prane maternitetit te ri. Me siperfaqe 100m2. Kati 0 i nje pallati.Organizohet: •One space e ndare ne dy pjese•1 tualetOfrohet:• e mobiluar • ne gjendje shume te mire•zone e mire dhe e qete•e shtruar me derrasa•me kondiconerCmimi : 1300 Euro/TotalID KT 082, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
1.300,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 2+1+2+2 BLK TEK RR. MINE PEZAME SIPERFAQE 113M2. KATI I 4

Shitet apartament 2+1+2+2 Blk tek Rr. Mine PezaMe siperfaqe 113m2. Kati i 4 | 113 M2 | 95.000 Euro

Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•2 dhoma gjumi•2 tualete•2 ballkoneOfrohet:•pjeserisht i mobiluar• ne kushte te mira • me hipotek• pallat i ri•ne pritje per tu vendosur ashensori• punime cilesore• pozicjon shum i mire gjeokrafikCmimi :95.000 EUR ID MM 105, 113 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
95.000,00 euro

JEPET 2+1 ME QERA 105M2 , KOMUNA E PARISIT ME SIPERFAQE 105 M2

Jepet 2+1 me qera 105M2 , komuna e parisit Me siperfaqe 105 m2 | 105 M2 | 360 Euro

Jepet 2+1 me qera 105M2 , komuna e parisit Me siperfaqe 105 m2 Kati 2Organizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket •2 dhome• 2 tualet•1 ballkonOfrohet:•teresisht i mobiluar• ne kushte te mira• ashensor•Kondisioner•smart tvCmimi: 360 euroID FI 036, 105 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
360,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 ISH PORCELANI TEK RR KOKONOZVEME SIPERFAQE 120M2. KATI 5 ASHENSOR

Jepet apartament me qira 2+1 Ish Porcelani tek Rr KokonozveMe siperfaqe 120m2. Kati 5 ashensor | 120 M2 | 250 Euro

Jepet apartament me qira 2+1 Ish Porcelani tek Rr KokonozveMe siperfaqe 120m2. Kati 5 ashensorOrganizohet: •Salloni, guzhina • 2 dhoma gjumi•1 tualetOfrohet:• I mobiluar• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete•orientim i mire •me pllaka•me oxhak Cmimi : 250 €1muaj + 1 muaj garanci ID KD 047, 120 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
250,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 BLLOK RR ANDON ZAKO CAJUPI ME SIPERFAQE 130M2. KATI 5 ASHENSOR

Jepet apartament me qira 2+1 Bllok Rr Andon Zako Cajupi Me siperfaqe 130m2. Kati 5 Ashensor | 130 M2 | 550 Euro

Organizohet: •Salloni, guzhina organizuar se bashku• 2 dhoma gjumi•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•E mobiluar me mobilim bashkohor• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete •me parketCmimi : 550 euro 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 046, 130 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
550,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 MBRAPA AMERIKAN 2 ME SIPERFAQE 100M2. KATI 3

Jepet apartament me qira 2+1 Mbrapa Amerikan 2 Me siperfaqe 100m2. Kati 3 | 100 M2 | 400 Euro

Jepet apartament me qira 2+1 Mbrapa Amerikan 2 Me siperfaqe 100m2. Kati 3Organizohet: •Salloni, guzhina organizuar se bashku• 2 dhoma gjumi•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•E mobiluar • ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete •me parketCmimi : 400 euro 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 045, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
400,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 ISH PARKU PRANE NAIM FRASHRIT

Jepet apartament me qira 2+1 Ish Parku prane Naim frashritMe siperfaqe 100m2. Kati 1 banim | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet apartament me qira 2+1 Ish Parku prane Naim frashritMe siperfaqe 100m2. Kati 1 banimOrganizohet: •Salloni, guzhina • 2 dhoma gjumi•1 tualetOfrohet:•BOSH• ne kushte shume te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete•orientim i mire •me pllaka•me BankakCmimi : 40000 Leke 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 043, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
40.000 leke/muaj

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 TUALET ME SIPERFAQE 100M2 NE RRUGEN TEODOR KEKO NE ASTIR PRANE 2 RROTONTOVE NE NJE ZONE TE MIR TE TIRANES.

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te Tiranes. | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne Rrugen Teodor Keko ne Astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mir te Tiranes. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendie te mir.Cmimk:35.000ALL, 100 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
35.000 leke/muaj
)