Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHKOLLA VASIL SHANTO

buze rruge | 70 M2 | 79000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Shkolla Vasil Shanto, buze rruge, 70 M2, 79.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament 2+1. Sip, 70 M2, kati 3. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo restauruar. Punime dhe kompletim super cilesore.

79.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)