Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA EPARISIT

te lulishtja | 125 M2 | 140.000 Euro

100 m2 nga kika2, 125 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, a...

Botuar më 02/07/2020
140.000,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT.

Rruga VATH KORESHI | 66 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, pallat egzistues. ME HIPOTEKE., 66 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo...

Botuar më 27/06/2020
53.000,00 euro

SHITET ME CMIM OKAZION!!! RR. MYSLYM SHYRI

tek shallvaret | 65 M2 | 99.000 Euro

Apartament 2+1, 65 M2, kati 4, pallat ekzistues, i mire administruar, e mobiluar ne k...

Botuar më 27/06/2020
99.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

mbrapa shkolles Asim Vokshi | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 8, ashensor, i mobiluar

Botuar më 06/07/2020
35.000 leke

RR. DIBRES

pallati 260 | 67 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 67 M2, i mobiluar, e pershtatshme per 4 vajza

Botuar më 06/07/2020
35.000 leke

UNAZE E RE,

mbrapa viles L | 111.8 M2 | 78.000 Euro

Shitet ap.dy dhoma+1 kuzhine+2 banjo+2 ballkone, sip, 111.8 M2, kati 3, ashensor, kondicioner, me hipoteke

Botuar më 06/07/2020
78.000,00 euro

NE ASTIR

prane vila L | 100 M2 | 25.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje ap. 2+1 ne shtepi private, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 06/07/2020
25.000 leke/muaj

TEK KOMPLEKSI MAGNET-KONTAKT

pas Inxhinierise Ndertimit | 92 M2 | 92.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 8, bosh, me 2 ashensor, kondicioner, grila, dopio xham. Me hipoteke

Botuar më 06/07/2020
92.000,00 euro

TEK 21 DHJETORI

perballe shkolles Sabaudin Gabrani | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, Preferohen vajza

Botuar më 06/07/2020
35.000 leke

RR. JORDAN MISJA

200 M PA SHKUAR TE SHINAT E TRENIT | 86 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati 4, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 06/07/2020
23.000 leke

NE KRYQEZIM TE RR. MYSLYM SHYRI

me Rr. Muhamet Gjollesha, pallati 30 | 94 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtese kati i vitit 2005, 94 M2, kati 6, gjendja: e rikonstruktuar, totalisht e mobiluar, me kushte bashkekohore, me diell, personat e interesuar te tel ne nr Shqiptar ose tek nr Grek, Whatsapp dhe Viber. 00306945768228

Botuar më 06/07/2020
33.000 leke

KOMUNA E PARISIT

tek Kompleksi Kodra 1 | 111.58 M2 | 122.738 Euro

Shitet ap 2+1, 111.58 M2, kati 4, pamje nga Lindja

Botuar më 06/07/2020
122.738,00 euro

VASIL SHANTO, PRANE BIG MARKET

Vasil Shanto, prane Big Market | 70 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 2+1, i rikonstrukturuar totalish, siperfaqe 70 m², me Hipoteke, kati i 2 ne pallat egzistues, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te reja, kondicioner, tualet, koridor, orientim me diell., 70 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4129075

Botuar më 06/07/2020
79.000,00 euro
)