Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

PEDIATRIA

Rruga Kongresi i Manastirit | 120 M2 | 102.000 Euro

Pallat ne ndertim qe perfundon ne Qershor 2021, orientim Jug-Veri, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone, koridor, 120 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor

Botuar më 08/03/2021
102.000,00 euro

PERBALLE KRISTALIT,

ne zone shume te mire | 90 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 4, i mobiluar, banjo me dritare, hyrje me pamje nga dielli.

Botuar më 08/03/2021
250,00 euro

LIQENI I THATE

ULET CMIMI NGA 138.000 EURO NE 129.000 EURO! | 106 M2 | 129.000 Euro

Ne shitje apartament 2+1 ne Rrugen Hamdi Garunja, ne zonen e Liqenit te Thate., 106 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re, Pamje nga Liqeni i Thate.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 08/03/2021
129.000,00 euro

APARTAMENT LUKSOZ ME PAMJE NGA LIQENI

liqeni i thate | 100 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te thate ., 100 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Per informacione mund te kontaktoni/ose whatsapp.

Botuar më 08/03/2021
1.000,00 euro/muaj

RRUGA PETI

Pallat i ri | 100 M2 | 400 Euro

Apartament ne zone te mire, me te gjitha kushtet e nevojshme, afer me Liqenin Artificial, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, koridor shperndares, 100 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
400,00 euro

FIORI DI BOSCO

Don Bosko | 105 M2 | 400 Euro

Apartament komod, me te gjitha kushtet e nevojshme, i mobiluar shume mire, 105 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
400,00 euro

SELVIA

Siri Kodra | 88 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1.Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 78 m2 neto.Eshte i organizuar ne :~Dhome ndenje dhe kuzhine,~2 dhoma gjumi,~ballkon,~2 tualete , njera prej se cilave ndodhet ne njeren prej dhomave te gjumit , dhe jane te dyja me dritare dhe ajrim natyral.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 , ne nje pallat te ri 12 katesh te pajisur me 2 ashensora. Me hipoteke., 88 M2, kati 8, totali i kateve 12, 2 banjo, bosh

Botuar më 08/03/2021
88.000,00 euro

YZBERISHT

afer Bulevardit te Ri, perballe Gega Oil | 116 M2 | 75.000 Euro

Cmim okazion, me 650Euro/m2, i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, kati 3 me ashensor, pallat i mire-administruar, orientim Lindje, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone, koridor shperndares,, 116 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 08/03/2021
75.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

PRANE TIKU DHE MATO | 106 M2 | 103.000 Euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E KOPSHTIT ZOLOGJIK, 106 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Me certifikate pronesie .

Botuar më 08/03/2021
103.000,00 euro

OKAZION NE BLLOK

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Bllokut | 87.5 M2 | 95.000 Euro

Pallat egzistues, 87.5 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, Me hipoteke.

Botuar më 08/03/2021
95.000,00 euro
)