Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FABRIKA QELQIT KOMBINAT,

me pamje nga Dajti | 50 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati V, ndertim I ri prej 6 vitesh, ashensor.

Botuar me 15/10/2018
35.000,00 euro

DON BOSKO

DON BOSKO | 109.3 M2 | 92.900 Euro

Apartameti disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit me dalje në...

Botuar me 13/10/2018
92.900,00 euro

TEK MINISTRIA E ARSIMIT, KRYQEZIMI I RR. DURRESIT ME RR. FORTUZI

prane Shpresa al Security | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ndertese 1-kateshe, 2+1, per banim, 100 M2, gjendja: shume e mire, 4.5m lartesi, me bodrum, kondicioner, internet me kamera 24/h. e pershtatshme per zyra, kompani sigurimi, studio, klinike, depo farmaceutike etj

Botuar me 21/10/2018
400,00 euro

RR. “BARDHYL”

p.51/1 | 105 M2 | 84.000 Euro

Shitet 2+1+verande e mbyllur+ballkon, 105 M2, kati V, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar me 21/10/2018
800,00 euro/m2

KODRA E DIELLIT

afer ish Eleonores | 91 M2 | 63.700 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 2 banim me ashensor, me hipoteke, uje 24 ore, 700e/m²

Botuar me 21/10/2018
700,00 euro/m2

MBI FRESKUN

Qesarak | 88 M2 | 1 Euro

Shitet 2+1, 88 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, pallat i ri, termoizolim i plote i mureve dhe dritareve, me instalime per ngrohje, Me hipoteke. Mundesim Kredie deri ne 70%!.

Botuar me 21/10/2018
1,00 euro

RRUGA: FADIL RADA

ngjitur gjimnazit Ismail qemali | 86 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament, 86 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet me qera dhe per zyra \ klinike me kontrate te rregullte dhe pagesa 40000 mije leke

Botuar me 20/10/2018
35.000 leke/muaj

REZIDECA KODRA DIELLIT

Kodra e Diellit | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 2+1, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
350,00 euro/muaj

TIRANE

Brryli | 103 M2 | 300 Euro

Korridor shperndares, orientimi lindje-perendim, 103 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Future Home Ali Demi

Botuar me 20/10/2018
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT

Tirane | 100 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka organizim te rregullt me dhomen e ndenjes mjaft komode, ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale dhe nje dhome tjeter gjumi, dy ballkone dhe nje korridor. Ndodhet ne nje ndertim te ri dhe ne nje zone mjaft te preferuar te Tiranes., 100 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 20/10/2018
280,00 euro

TEK SELVIJA

shume afer rruges kryesore dhe stacionit te autobuzit me pamje dhe orientim shume te mire nga dielli, dhome dite+aneks gatimi | 100 M2 | 110.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 5, ashensor, 2 dhoma gjumi, pallat 7 katesh i ri, me koridot, 2 tualete, kundrabufe, boljer dhe uje 24 h, i paisur plotesiht ose bosh

Botuar me 20/10/2018
110.000,00 euro

UNAZE E RE

Astir | 102 M2 | 66.950 Euro

Ne zonen e Astirit, Shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim, me orientim jug - lindje. Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat dhe korridori te shtruara me parket laminat, me kondicioner ne sallon. Shitet i mobiluar. Cmimi 66.950 euro. Per me shume info kontaktoni ne nr 0676088300, 102 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
66.950,00 euro