Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

RR. "TASIM HEHU"

rruga Ura | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
20.000 leke

STADIUMI DINAMO

prane Kryqezimit te Komunes | 90 M2 | 330 Euro

Jepet me qera ap 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore, zone e preferuar, 90 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
330,00 euro

ZOGU ZI

prane Ring Center | 135 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet e kohes ,ambjent me hapsira te bollshme dhe ndricim natyral,me orjentim jugperendim, 135 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA MEDAR SHTYLLA

prane Qendres Kristal | 110 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+1, Pamje Lindje-Perendim, 110 M2, 4 ambjente, kati 10, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
350,00 euro/muaj

RR. "DURRESIT",

ngjitur me ambasaden Jugosllave, | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 3, hyrje e rregulluar dhe totalisht e mobiluar,

Botuar më 05/03/2021
35.000 leke

LIQENI THATE

Tirane | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 i mobiluar me te gjitha kushtet teper cilesore , ne nje zone teper te qete dhe familjare, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA MARGARITA TUTULANI

Pasticeri Nela | 365 M2 | 125 Euro

Kerkohet nje vajze për bashkim qeraje, 365 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
125,00 euro/muaj

PRANE BLLOKUT

bllok, tirane | 120 M2 | 170.000 Euro

Kerkoj per te blere apartament 100-120m2 kati i pare banimit, 120 M2, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
170.000,00 euro

RRUGA:'NIKO AVRAMI', PALLATI 1, SHKALLA 1, APARTAMENTI 3

Përballë shkollës Bajram Curri | 73 M2 | 48.000 Euro

Ka dy ballkone, pallat i vjeter, ka hapësira rreth e rrotull per parkim, 73 M2, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 05/03/2021
48.000,00 euro

21 DHJETORI

pas Shkolles Sabaudin Gabrani | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar ne menyre bashkohore dhe teper cilesore,lokacioni eshte perfekt, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 05/03/2021
350,00 euro
)