Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SITKI CICO

Materniteti i Ri, Brryli | 108.5 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te pajisur me 2 ash...

Botuar më 20/01/2021
90.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Rezidenca 3, pallat i ri , drejt perfundimit. | 95 M2 | 97.500 Euro

Apartament 2+1, tualet me dritare, orientim lindje., 95 M2, kati 3, totali i kateve 5...

Botuar më 20/01/2021
97.500,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1!! RR. "DON BOSKO", PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne pallat te ri | 90 M2 | 75.000 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 7, i mobiluar, Ap. i rregulluar, punime cilesore, tota...

Botuar më 19/01/2021
75.000,00 euro

YZBERISHT

Prane bulevardit te ri Astir-Yzberisht, afer me Big Market. | 70 M2 | 230 Euro

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1, i mobiluar,mire me kondicioner., 70 M2, kati 4, t...

Botuar më 16/01/2021
230,00 euro

PRANE KOPSHTIT BOTANIK

RESTORANT PAVAROTI | 112 M2 | 370 Euro

112 M2, kati 4, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
370,00 euro/muaj

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

RRUGA PETRO NINI | 78 M2 | 105.000 Euro

78 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek, shtruar ne Parket.

Botuar më 24/01/2021
105.000,00 euro

PRANE SHKOLLES HARRY FULLZ

RRUGA RESHIT PETRELA | 116 M2 | 78.000 Euro

116 M2, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me Hipotek dhe Rivlersim

Botuar më 24/01/2021
78.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kompleksi Kika 1 | 90 M2 | 330 Euro

Jepet me qera ap 2+1 me hapsire e komoditet, organizuar dhe mobiluar ne menyre bashkohore, ne nje nder komplekset me te Preferuar dhe te qete, 90 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
330,00 euro/muaj

UNIVERSITETI EUROPIAN

pas tij | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 me arredim modern dhe teper komode, ap ka hapsire dhe ndricim natyral pra nje orjentim teper te favorshem, pallati eshte i ri me ashensore, 100 M2, totali i kateve 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
400,00 euro/muaj

QYTET STUDENTI

prane Big Market | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera super apartament 2+1, 120 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni

Botuar më 24/01/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Pas Policise Bashkiake | 98 M2 | 95.000 Euro

Okazion! Pas Policise Bashkiake shitet apartament 2+1 ne katin e 9 pallat me ashensor, jo kat i fundit. Hapesire 98m2, me hipoteke. Apartament i mobiluar ne gjendje shume te mire. 1 tualet i madh me dritare, ballkon, 98 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2021
95.000,00 euro

BLLOK

Rruga Vaso Pasha | 120 M2 | 400 Euro

Afer me Librin Universitar, apartament komod, 120 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 24/01/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

Prane klinikes Ikeda | 105 M2 | 78.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 2+1 , prane klinikes Ikeda. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, i shtruar me parket. Per me shume na kontaktoni., 105 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2021
78.000,00 euro

YZBERISHT

. | 86 M2 | 65.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Yzberishtit.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 8( i fundit) te nje pallati te ri.Apartamenti organizohet ne ambient ndenj/kuzhine, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet.I mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume na kontaktoni., 86 M2, kati 7, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2021
65.000,00 euro
)