Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "BARRIKADAVE"

OKAZION, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 95.3 M2 | 1.380 Euro

Ne qender te Tiranes, tek "Evis Residence", nje objekt me cilesi te larte n...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

ASTIR

bar uniku | 100 M2 | 220 Euro

2+1 kati 5, 100 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/12/2020
220,00 euro/muaj

RRUGA E BOGDANEVE

afer shkolles Avni Rustemi | 95 M2 | 800 Euro

Rruga e Bogdaneve, prane shkolles Avni Rustemi, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 95 m2, kati i 7 me ashensor. Apartamenti orgnaizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, rinovuar se fundmi me arkitekt, shtruar i gjithi me parket, termoizolim.Garazh i perfshire ne cmim., 95 M2, 2 banjo

Botuar më 03/12/2020
800,00 euro

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

FRESKU | 99.1 M2 | 62.000 Euro

Ne Fresk shitet super apartament 2+1 me siperfaqe totale 99.1 m2. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte , linje urbani etj per nje jete sa me komode. Ndodhet ne katin e 5 banimi te nje pallati te ri 6-katesh me ashensor, 99.1 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
62.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

YZBERISHT | 103 M2 | 75.000 Euro

Ne Yzberisht shitet super apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 103 m2, me vendodhje perfekte. Ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri 8-katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar.Ka nje orientim Jug-Perendim, 103 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
75.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA DRITAN HOXHA

RRUGA DRITAN HOXHA | 95 M2 | 85.000 Euro

Tek rruga Dritan Hoxha, pallatet Hawai shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri 9-katesh me ashensor. Organizohet ne nje sallon te madh bashke me ambientin e ndenjes dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor., 95 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re - BILLION G&G GROUP

Botuar më 03/12/2020
85.000,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Tek Turbina | 115 M2 | 160.000 Euro

Shitet apartment me cmim okazion 2+1+2.Punime shtese, parket druri.Apartamenti gjithashtu eshte me hipoteke., 115 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 03/12/2020
160.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 113 M2 | 400 Euro

Liqeni i Thate, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 113 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientim me DiellJepet me qera 400 Euro ne muaj, 113 M2, 2 banjo

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

prane kompleksit Delijorgji | 110 M2 | 400 Euro

Rruga e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 110 m2, kati i 6 me ashensore ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner. Orientim Veri-Lindje, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 03/12/2020
400,00 euro

RRUGA E KAVAJES

poliklinika zonja e keshillit te mire | 90 M2 | 450 Euro

Rruga e Kavajes, te poliklinika zonja e keshillit te mire, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2, kati i 4 pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me Diell, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
450,00 euro

BLLOK

Rruga Perlat Rexhepi | 85 M2 | 500 Euro

Rruga Perlat Rexhepi, afer Xheko Imperial, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 85m2, kati i dyte me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualeti. Orientimi me Diell, 85 M2, 1 banjo

Botuar më 03/12/2020
500,00 euro
)