Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BRRYLI

Perballe me maternitetin e ri | 103 M2 | 88.000 Euro

Apartament 2+1, me hipoteke, pjeserisht i mobiluar., 103 M2, kati 5, totali i kateve ...

Botuar më 27/11/2020
88.000,00 euro

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te...

Botuar më 27/11/2020
82.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 25/11/2020
53.000,00 euro

SELITE E VOGEL.

Selite e Vogel. | 98 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2+1, Selite e Vogel.Ka nje siperfaqe prej 98M2, ambjentet i ka shume te mirorganizuara. Ka hyrje me vete. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te qete.Eshte pjeserisht e mobiluar. Sip, 98 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
25.000 leke/muaj

PRANE SHESHIT WILLSON

DHE LIQENIT NGJITUR ME SHKOLLEN "DESHMORET E LIRISE" | 120 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallati me ashensor i ndodhur ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane sheshit Willson dhe liqenit ngjitur me shkollen Deshmoret e Lirise, ne nje pallat cilesor pa asnje dem nga termeti, apartamenti ka nje planimetri teper te rregullt dhoma te bollshme dhe katrore qe rralle here hasen., 120 M2, Diamond real estate

Botuar më 30/11/2020
125.000,00 euro

NE RRUGEN TEODOR KEKO PRANE KOMPLEKSIT ARLIS

Ne rrugen Teodor Keko prane Kompleksit Arlis | 111 M2 | 94.860 Euro

Shiten apartamente 2+1, me letra te rregullta nga firma e nderitimit, ashensor, orientim me diell.Apartament 2+1 111.6 m² , kati i 6, 2 tualete, 2 ballkone.Apartament 2+1 111.6 m², kati i 7, 2 tualet, 2 ballkone.Apartament 2+1 111.6 m², kati i 8 (i fundit), 2 tualet, 2 ballkone.Cmimi 94860 Euro, 850 Euro/m², 111 M2, Property ID : 4121489 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
94.860,00 euro

MATERNITETI I RI

Zona Perball | 86 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamebti 2+1 me siperfaqe 86m2 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me punime teper cilesore dhe i mirembajtur i vitit 1990 me tulle te kuqe dhe i suvatuar nga jasht per nje pamje te mire, apartmaneti ndahet ne 1 sallon me KUSHIN ME VETE 2 DHOMA GJUMI+ 1 DEPO 1 BANJO DHE 1 BALLKON, 86 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht e investuar me punime cilesore parket etj

Botuar më 30/11/2020
67.000,00 euro

STACIONI I TRENIT

Prane bulevardit zogu 1, prane fakultetit te shkencave, te shkolla 7 marsi | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1me siperfaqe 85m2 ne katin e 4 nga toka ose te 3 banim te nje pallati ekzistues teper te mirembajtur, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar i mobiluar me arredim teper cilesror, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

KODRA E DIELLIT.

Prane Eleonores. | 84 M2 | 75.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 te Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti eshte i pozicinuar ne katin e katert, pallat i ri me ashensor. Ka mobilim shume te mire. Sip, 84 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta, hipoteke. Ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes. Per me shume informacion ose mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
75.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

Prane shkolles Sami Frasheri, perball shkolles Lidhje e Prizerenit | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me punime teper cilesore me ashensor, apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 120 M2, kati 8, totali i kateve 9, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
350,00 euro/muaj

AZILI I PLEQEVE ALI DEM

Prane maternitetit te ri dhe bulevardit | 97 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 97m2+ 12m2 garazhd ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashesor dhe punime teper cilesore, apartamenti shitet totliasht boshe,, 97 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Disponon certifikat pronesie, nuk shiten me vete

Botuar më 30/11/2020
82.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha | 115 M2 | 105.000 Euro

Prane Big Marketit, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket., 115 M2, Property ID : 4212393 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
105.000,00 euro

SELVIA, AFER GJIMNAZIT PARTIZANI

Selvia, afer Gjimnazit Partizani | 83 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 83 m² me dokumenta te rregullta nga firma (Hipoteka del per 2 muaj), kati 4 me ashensor , tualete me aspirim, ballkon, orientimi Veri – Perendim, koridor qe lidhe gjithe dhomat., 83 M2, Property ID : 4121465 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
84.000,00 euro
)