Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MISTO MAME

Rruga Besim Alla | 113 M2 | 70.000 Euro

Shitet Apartamnet 2+1, 113 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 20/11/2019
70.000,00 euro

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

BABRRU

QENDER | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 20/11/2019
10.000 leke

DON BOSKO

Rruga Gazmend Zaimi | 110 M2 | 37.000 Leke

Don Bosko, Rruga Gazment Zaimi, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati 4, pa ashensor, totali i kateve 5.Apartmenti organizohet nga soxhorno, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, gjendja: shume e mire., 110 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
37.000 leke/muaj

RRUGA ALEKSANDER GOGA, DURRES

Prane stadiumit "Niko Dovana" | 105 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne rrugen A.Goga, Durres., 105 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
22.000 leke/muaj

BLLOK

mbrapa hotel xheko imperial, 2 minuta larg LIBRIT UNIVERSITAR | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera partamenti 2+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 4 katesh ne zonen e bllokut indodhur ne rrugen Lidhja e prizerenit mbrapa hotel Xheko Imperial, apartamenti jepet totalisht i mobiluar, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, pagesa paraptake, 2 muajt e pare dhe nje garanci

Botuar më 20/11/2019
250,00 euro/muaj

KOMPLEKSI PANORAMA

Harry Fultz, Gazeta Panorama | 114 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 114 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, i mobiluar plotësisht, per familjare ose te huaj,( jo studente)

Botuar më 20/11/2019
400,00 euro

NE SELITE

rruga Mentor Xhemali pallatet e Ben Mjaltit | 117 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 117 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, duhen familjare , jo studente dhe jo me kafshe shtepiake

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke/muaj

PERBALL KOMPLEKSIT DELIJORGJI

Tek Bar Xhaki | 120 M2 | 380 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore sip.120m2 kati 9 pallat me punime cilesore, 120 M2, 3 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Cdo gje e re

Botuar më 20/11/2019
380,00 euro/muaj

PRANE AMBASADES

AMERIKANE | 51 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 51 M2, kati 1, aktualisht e dhene me qera. I pershtatshem per biznes privat. Pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar. Me hipoteke.

Botuar më 20/11/2019
85.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

KODRA E DIELLIT | 115 M2 | 85.000 Euro

115 M2, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 20/11/2019
85.000,00 euro

UNAZA E RE

Prane Bar "2 Palmat" | 101 M2 | 66.000 Euro

Shitet, super Apartament 2+1, 101 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti disponon edhe nje garazh ne cmim. - Future Home

Botuar më 20/11/2019
66.000,00 euro
)