Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 60 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi ...

Botuar më 17/02/2020
40.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 105 M2 | 90.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin:...

Botuar më 17/02/2020
90.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 ME HIPOTEKE! KAMEZ, KOMPLEKSI ARKENSI,

rruga Berisha, ngjitur me Stadiumin | 114 M2 | 45.000 Euro

Ne pallat te ri 7-katesh, shitet 2+1, 114 M2, kati 7, 2 ballkone, bosh, hyrje e re e pabanuar me pare. Me hipoteke.

Botuar më 26/02/2020
45.000,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri, ne ane te rruges | 80 M2 | 64.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, shitet i mobiluar

Botuar më 26/02/2020
64.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA, GJIMNAZI ARBEN BROCI

perballe Universitetit Europian | 90 M2 | 135.000 Euro

Shitet ap.2+1, pallat i ri, 90 M2, kati 2

Botuar më 26/02/2020
135.000,00 euro

RR.PASHO HYSA

tek Ali Demi | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
23.000 leke

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+1 TE TIRANA TV

Fresku | 105 M2 | 75.000 Euro

Okazion! Shitet Aparament 2+1 Te rruga e teleferikut te tirana Tv Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 105m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, 1 tualet me dritaredhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar . Kontakto 0692072227, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
75.000,00 euro

PRANE XHAMISE SE TABAKEVE

Te Xhamia Tabakeve | 80 M2 | 35.000 Leke

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore .kati 3 pallati i restauruar, 80 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
3 leke/muaj

DON BOSKO

Prane Bar Artist | 50 M2 | 51.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, nje ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona ku ndodhet apartamenti ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 25/02/2020
51.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

Rruga Don Bosko | 95.5 M2 | 90.725 Euro

Shitet Apartament 2+1 tek Fiori Di Bosko Don Bosko Kulla e 1 Edil Al i perfunduar i shtruar me parket i gatshem per banim, dhe me super orientim., 95.5 M2, kati 4, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
90.725,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 82 M2 | 45.100 Euro

Shitet 2+1, 82 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipoteke. Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 25/02/2020
45.100,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri | 76 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 76 M2, kati 2, bosh

Botuar më 25/02/2020
25.000 leke
)