Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 108 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon nden...

Botuar më 16/12/2019
62.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Apartamenti me pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Me dyer dhe dri...

Botuar më 16/12/2019
370,00 euro/muaj

YZBERISHT

Tek Bulevardi i Ri | 105 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Yzberishtit,tek Bulevardi i Ri, 105 M2, kati 7, totali...

Botuar më 14/12/2019
72.000,00 euro

RR. QEMAL STAFA

lagjia Varri i Bamit | 73 M2 | 7.200.000 Leke

Shitet 2+1, 73 M2, kati 4, pallat ekzistues, me dokumenta te rregullta, pallat me tualla te bardha

Botuar më 16/12/2019
7.200.000 leke

KRYQEZIM I PORCELANIT ME OXHAKUN,

ne pallat te ri | 121 M2 | 115.000 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 7, orientim LJP, + garazh. Me hipoteke. Çmimi

Botuar më 16/12/2019
115.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

Bulevardi Zogu I | 86 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar ., 86 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/12/2019
40.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO,

Perballe Vizion Plus | 86 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, kati 5, e kompletuar kuzhina, 2 ballkone+2banjo.

Botuar më 16/12/2019
30.000 leke

TEK PALLATET SHALLVARE

ne zone te mire | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, 2 banjo, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, me kondicioner. Kontaktoni ne whatsapp

Botuar më 16/12/2019
350,00 euro/muaj

KTHESA E KAMZES

afer pallateve te verdhda | 83 M2 | 45.000 Euro

Shitet 2+1, 83 M2, kati 6, 2 banjo, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 16/12/2019
45.000,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 108 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 108 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Me hipotek ,Orientim Jug-Lindje ,I investuar.

Botuar më 16/12/2019
62.000,00 euro

RR. “KAVAJES”

tek GKAM | 81 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 81 M2, kati 3, bosh.

Botuar më 16/12/2019
35.000 leke

ZOGU ZI

prane Ring Center | 117 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 me kompletim te ri, dhe cilesore, 117 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/12/2019
350,00 euro/muaj

TEK MINISTRIA E SHENDETESISE

buze rruge | 92 M2 | 7.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje ap, 2+1, 92 M2, kati 5, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/12/2019
7.000 leke/person
)