Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "JORDAN MISJA",

tek rruga e burgut, buze rruge, ne pallat te ri, | 95 M2 | 30.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 2, uje dhe drita 24h, totalisht i mobiluar. Lirohet ne dt. 1 Shtator

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Rr. "Jordan Misja",, tek rruga e burgut, buze rruge, ne pallat te ri,, 95 M2, 30.000 leke
Kati 2
30.000 leke

Botuar më 18/07/2018

Telefon