Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kompleksi Kika 1 | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera ap 2+1 me te gjitha kushtet cilesore, ne nje kompleks teper familjare, me ndricim natyral e hapsire, 100 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
370,00 euro/muaj

ASTIR

Mbas ish Karburant Kastratit | 93 M2 | 330 Euro

Pallat i 2020.Veshur me tulle termike( e ngrohte ne dimer dhe e fresket ne vere).Dritare dopio xham.Strukture shume te rregullt te gjitha dhomave.Ndricim natyral gjate gjithe dites.Mobilim luksoz,i plote deri ne detaje, me shume stil dhe kombinim ngjyrash.Cdo pajisje elektroshtepiake e re dhe e teknologjise me te fundit.Dhomat e gjumit shume te bollshme dhe me dysheke te rinj, 93 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
330,00 euro/muaj

RR. BUDI

te kompleksi Ana | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
30.000 leke

GJIRI I LALEZIT

Kompleksi Lura 3 | 80 M2 | 120.000 Euro

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 80m2.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje se bashku me guzhinen,1 tualet.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe disponon edhe oborr.Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones i cili ofron privatesi,qetesi dhe pasterti.Ofrohet totalisht i mobiluar.Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0692095401, 80 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
120.000,00 euro

LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 189 M2 | 145.000 Euro

189 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, depo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
145.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

prane kafe Europa | 96 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2+1. Sip, 96 M2, pallat i ri. Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 03/03/2021
450,00 euro/muaj

SPITALI AMERIKAN 2

QSUT | 115 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualet ne Spitali Amerikan 2. Apartamenti eshte komod, me hapesira te bollshme, ndricim natyral, i mobiluar dhe i paisur me te gjitha elektro-shtepiaket, 115 M2, 6 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion kontakto-Agjensi imobilare Real Home

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj

RR. "VASO PASHA"

Ish Blloku, p.10, sh.1 | 60 M2 | 850 Euro

Jepet me qera 2+1, 60 M2, kati 2, bosh, aktualisht ne pune (zyre), e pershtatshme per klinik private, stomatologji, laborator analizash, avokati ose ekspert kontabel.

Botuar më 03/03/2021
850,00 euro

PALLATI ME SHIGJETA

Kompleksi me Shigjeta | 120 M2 | 300 Euro

Jpet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet pallat i ri me ashensore, 120 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

PRANE MONDIALIT

21 Dhjetori | 90 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 2+1 e arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, 90 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj
)