Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

YZBERISHT

Prane pishinave (Bulevardit te ri) | 55 M2 | 36.000 Euro

1+1 me hipoteke., 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 03/12/2018
36.000,00 euro

NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA TE TIRANES TEK PAZARI I RI.

Apartamenti ka nje lokacion mjaft te favorshem ndodhet prane rruges kryesore | 972 M2 | 112.000 Euro

Shitet apartament 2+1+1 tualet, sip.e brendshme 87.20m² dhe sip.totale, 972 M2, kati 3, ashensor, Apartamenti eshte i projektuar ne nje living room, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, sallon, 1 tualet, 2 ballkone. Me hipoteke te rregullt

Botuar më 12/12/2018
112.000,00 euro

PRANE URES SE TABAKEVE,

Pozicion mjaft I mire | 110 M2 | 120.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete, ne nje pallat te ri me ashensor , i mireadministruar. Apartamenti ka nje sip totale prej, 110 M2, bosh, sip. brendeshme 100m³. I projektuar ne nje living room te madh plot ndricim kuzhina e gatimit eshte e veçuar, 2 dhoma gjumi, sallon dhe 2 tualete me dritare, 2 ballkone, me hipotek

Botuar më 12/12/2018
120.000,00 euro

BLV ZOGU I PARE

prane Qendres | 113 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 113 M2, ne pallati te ri, me ashensor, kat 7 . Cmimi

Botuar më 12/12/2018
500,00 euro

NE YZBERISHT

Shitet apartament 2+1 | 92 M2 | 53.000 Euro

Pallat te ri me ashensor, ne katin e 4 banim, sip totale, 92 M2, sip. e brendeshme 86m². eshte i projektuar ne nje living room te madh, 2 dhoma gjumi, sallon, 1 tualet. Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Botuar më 12/12/2018
53.000,00 euro

TEK FRESKU,

Rruga e Thesarit, 150m larg restorant Freskut | 86 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira apartament 2+1, Apartamenti ka nje living room, sallon, 2 dhoma te medha gjumi, ballkon, 86 M2, Ap. ndodhet ne kompleks te ri me ashensor. Cmimi

Botuar më 12/12/2018
25.000 leke

ASTIR

OZONE | 103 M2 | 62.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me siperfaqe totale 103m2.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, te mire adminstruar me ashensore. Objekti eshte ndertim i dy viteve te fundit dhe disponon hipoteke.Praktikisht ka 2 dhoma gjumi,sallon i cili ka lidhje me kuzhinen, 2 tualete, korridor te bollshem dhe nje ballkon ne njeren dhome te gjumit. Ka organizim shume te mire dhe funksional per nje jetes komode, 103 M2, 3 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, ME HIPOTEKE, NDRYSHE NGA SHUMICA NDERTIMEVE NE KETE ZONE

Botuar më 11/12/2018
62.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna E Parisit | 70 M2 | 270 Euro

Tek Komuna e parisit jepet me qira apartament 2+1 ne pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit 0675088803 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme, 70 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 11/12/2018
270,00 euro/muaj

SELITE E VJETER

Kopshti botanik | 105 M2 | 98.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, disponon certifikatë pronësie

Botuar më 11/12/2018
98.000,00 euro

PRANE QENDRES GLOBE

pallati me tynel, buze rruges kryesore | 128.33 M2 | 128330.00000000001 Euro

Shitet 2+1, 128.33 M2, kati 10, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, 3 ballkone, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire, +60m² verande, me certifikate pronesie

Botuar më 11/12/2018
128.330,00 euro

PERBALL INXHINIERISE NDERITIMIT

afer Mozaikut | 87 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 87 m², i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, kondicioner tualet me dritare, ballkon., 87 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 11/12/2018
37.000 leke