Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Perballe Vila L | 82.61 M2 | 57.000 Euro

Shitet 2+1, 82.61 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, s...

Botuar më 18/07/2019
57.000,00 euro

DON BOSKO

Afer kompleksit vizion plus | 80 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar elektroshtepiaket cilesi shum e mire marka sams...

Botuar më 17/07/2019
75.000,00 euro

SHITET, APARTAMENT 2+1, KAMËZ

Shitet, Apartament 2+1, Kamëz | 100 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 në Kamëz pranë gjimnazit. Apartamenti ndodhet në katin e 4 ...

Botuar më 12/07/2019
53.000,00 euro

FRESKU

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 94 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94.7m2 dhe është i organizuar si në vijim: amb...

Botuar më 11/07/2019
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Rruga Babë Rexha | 63 M2 | 55.000 Euro

Botuar më 10/07/2019
55.000,00 euro

RRUGA LIMAN KABA

Tek Parku Olimpik, afër Liqenit Artificial | 128 M2 | 550 Euro

Jepet me qera 2+1, 128 M2, kati 2, totali i kateve 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/07/2019
550,00 euro/muaj

TEK KODRA E DIELLIT

shitet | 87 M2 | 77.430 Euro

2+1, 87 M2, punime cilesore me termoizolim.

Botuar më 19/07/2019
77.430,00 euro

PAS UET-SE

rr. "Shefqet Musaraj" | 92 M2 | 122.360 Euro

Shitet ambjent, 92 M2, kati 1, 2 banjo, me Hipoteke, i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti (ka funksionuar si bar kafe)

Botuar më 19/07/2019
122.360,00 euro

RR. "JORDAN MISJA",

poshte Bulevardit te Ri | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, i mobiluar, hyrje e rregulluar, shtepi private

Botuar më 19/07/2019
25.000 leke

RR. "DON BOSKO"

pallatet Hauai | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1+2ballkone, 80 M2, kati 10, e kompletuar, tualet.

Botuar më 19/07/2019
25.000 leke

NGJITUR ME SHKOLLEN E MESME TE GJUHEVE TE HUAJA

me pamje nga kodrat e liqenit | 107 M2 | 180.000 Euro

Shitet 2+1, 107 M2, kati 6, 2 banjo, 3 ballkone, bosh, me hipoteke, garazh makine

Botuar më 19/07/2019
180.000,00 euro

TEK OXHAKU,

prane xhamise Xhura | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, hyrje e mobiluar, uje dhe drita 24h.

Botuar më 19/07/2019
25.000 leke

RR. “MINE PEZA”

p.146/1, Okazion!!! | 85 M2 | 89.250 Euro

Shitet 2+1, kati II banim, bosh, 85 M2, me hipoteke.

Botuar më 19/07/2019
89.250,00 euro

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar më 19/07/2019
100.000,00 euro

OKAZION!RRUGA UJI I FTOHTE, VLORE

LUNGOMARE , PRANE TUNELIT | 51 M2 | 32.500 Euro

Shiten hyrje 1+1 dhe 2+1, duke filluar nga, 51 M2, Objekti ka rifinitura shume cilesore, sistem kapot, dritare dopio xham, ka variante te ndryshme. Cmimet duke filluar

Botuar më 19/07/2019
32.500,00 euro