Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

perballe me vilen L | 83 M2 | 57.000 Euro

2+1 i organizuar shume mire dhe me hapsira komode, posedon dhe nje garazh te bollshem...

Botuar më 07/11/2019
57.000,00 euro

UNAZ A RE

hotel arc prane dy rrethrrotullimeve | 95.6 M2 | 70.000 Euro

Apartamenti ka kubature te rregullte me shperndarje me korridor dhe siperfaqe katrore...

Botuar më 04/11/2019
70.000,00 euro

UNAZA E RE

fabrika e mjellit prane hotel rolandit | 111.6 M2 | 74.000 Euro

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira shume te bol...

Botuar më 04/11/2019
74.000,00 euro

RRUGA KOMUNA E PARISIT

Kompleksi “Kika”, prane ish-Universitetit te New York-ut | 125 M2 | 135.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+ 2 banja, Kati i dyte, (mbi dyqane biznesi), i pershtatshem per banim edhe biznes profesional. Eshte ne rruge kryesore, me hapesire te madhe vetrate xhami ne kend te drejte, punime cilesore dhe ambient i rehatshem dhe i pershtatshem brenda kompleksit. I pajisur me sistem ngrohje ne te gjithe hapesiren, gjithashtu dhe me kondicioner., 125 M2

Botuar më 12/11/2019
135.000,00 euro

RR. HOXHA TAHSIM

afer sheshit Avni Rustemi | 105 M2 | 130.000 Euro

Shitet 2+1, 105 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke

Botuar më 12/11/2019
130.000,00 euro

RR."YMER KURTI"

perballe Me Petro Ninin | 71 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 71 M2, vetem K/bufe

Botuar më 12/11/2019
35.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

ne kryqezimin e rr. Riza Cerova dhe Rr. 4 Deshmoret | 89 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 2, pallat i vitit 2005, me dokumenta te rregullta, mobilim shume funksional, dritare e dhomes se gjumit PVC xham dopjo. Pozicion Veri-Perendim

Botuar më 12/11/2019
85.000,00 euro

RR. TISH DAIJA

Prane Kristal Center, pallati nr 7 | 85 M2 | 1 Euro

Shitet ap 2+1, me hipoteke, 85 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 12/11/2019
1,00 euro

TEK FRESKU,

ne zone te mire | 118 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 118 M2, kati 2, bosh, me hipoteke.

Botuar më 12/11/2019
65.000,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

afer UET | 88 M2 | 400 Euro

Bulevardi Gjergj Fishta, prane UET, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 88 m2, kati 9 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (1 me dritare), ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell, 88 M2, 2 banjo

Botuar më 12/11/2019
400,00 euro

ISH FUSHA E AVAICIONIT

prane supermarket Anna | 80 M2 | 38.000 Leke

Ish Fusha e Aviacionit, prane supermarket Anna, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 2 me ashensore, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 3 kondicioner, orientim jug-perendimJepet me qera 38 000 Leke ne muaj, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 12/11/2019
38.000 leke

KOMUNA E PARISIT

AFER BIG MARKET tek lulishtja | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 3, 2 banjo, i mobiluar, Internet Ip Tv i perfshire.

Botuar më 12/11/2019
400,00 euro

MISTO MAME

Ngjitur me pallatet Cabej | 87 M2 | 65.000 Euro

Shitet ap 2+1 e kompletuar ne menyre bashkohore, apartamenti nuk ka qene i banuar per arsye emigrimi. Apartamenti disponon dhe garazhd. Nje tualet eshte me dritare, 87 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
65.000,00 euro
)