Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FUSHA E AVIACIONIT

Fusha E Aviacionit | 90 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 90 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngreni...

Botuar më 23/06/2018
65.000,00 euro

UNAZA E RE

Perballe Viles L | 118 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 118 M2, kati 2, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 23/06/2018
65.000,00 euro

PORCELANI

Rruga Ilia Shyti | 110 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2

Botuar më 23/06/2018
23.000 leke/muaj

HARY FULLZ

Kompleksi Panorama | 90 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2

Botuar më 23/06/2018
45.000 leke/muaj

MINE PEZA

Prane Prokuroris | 107 M2 | 40.000 Leke

Apartamenti ndodhet ne Rrugën "Haxhi.H.Dalliu" në katin e 3-të të një pallati të ri 7 katësh, Ka një siperfaqe 107m2.Është i organizuar me një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 2dhoma, korridor, 2tualete, ballkon, me ashensor., 107 M2

Botuar më 23/06/2018
40.000 leke/muaj

FRESKU

Prane Tirana Tv | 87 M2 | 40.000 Euro

Shitet 2+1, 87 M2

Botuar më 23/06/2018
40.000,00 euro

MINE PEZA

Prane Prokuroris | 107 M2 | 129.000 Euro

Shitet apartament 2+1 .Apartamenti ndodhet ne Rrugën "Haxhi.H.Dalliu" në katin e 3-të të një pallati të ri 7 katësh, Ka një siperfaqe 107m2.Është i organizuar me një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 2dhoma, korridor, 2tualete, ballkon, me ashensor., 107 M2

Botuar më 23/06/2018
129.000,00 euro

MIDIS FAKULTETIT JURIDIK DHE GARDES

RRUGA VASO PASHA | 67 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 67 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen familjare

Botuar më 23/06/2018
40.000 leke

KOMPLEKSI DELIJORGJI

RRUGA E KAVAJES | 128 M2 | 600 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 i sapo mobiluar ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes, te Delijorgji., 128 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Vision Property Franchising

Botuar më 23/06/2018
600,00 euro

TE ASTIRI

afer postes shqiptare | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet ap 2+1, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 23/06/2018
60.000,00 euro

GJIMNAZI '' PETRO NINI ''

Gjimnazi '' Petro Nini '' | 82 M2 | 113.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te shkolla Petro Nini Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me 11 kate. Ka nje sip te brendeshme prej 81.22 m/2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon me kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi nga te cilat njera eshte pa dritare , 1 ballkon dhe 1 tualet. Orientimi eshte i gjithi nga lindja. Na kontaktoni per nje vizite., 82 M2, kati 7, totali i kateve 11, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/06/2018
113.000,00 euro

RRUGA ALBANOPOLI, NR.22

Midis rrugës Jordan Misja dhe rrugës Don Bosko | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qira hyrje 2+1, e mobiluar., 60 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/06/2018
20.000 leke/muaj