Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA PRANE NERANXIT NE TIRANE (ID 4129156)

Ne rrugen Muhamet Gjollesha prane Neranxit | 63 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqa 63 m², kati 3 ne nje pallat ekzistues m...

Botuar më 10/05/2021
79.000,00 euro

TIRANË, QENDËR

Shallvaret | 76 M2 | 350 Euro

Jepet apartament me qira 2+1 në qendër të Tiranës. Në një nga zonat më të preferuara, afër çdo faciliteti të mundshëm. Apartament i mobiluar, i pajisur me elektroshtëpiake. Hyrje e ajrosur dhe e ndriçuar. I vendosur në katin e 4 të një pallati ekzistues., 76 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 13/05/2021
350,00 euro

RRUGA AHMET BOSHNJAKU

Perballe Institutit te Sigurimeve Shoqerore | 294 M2 | 105.000 Euro

294 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Punime shume cilesore, e gjitha e saporikonstruktuar:Tarrace me sistem hidroizolimi dhe termoizolimi

Botuar më 13/05/2021
105.000,00 euro

KOMBINAT

Stacioni fundit i autobusave pran bashkis nr.6 | 120 M2 | 25.000 Leke

120 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2021
25.000 leke/muaj

JEPET ME QERA 2+1 TEK PAZARI RI!!

prane sheshit Avni Rustemi | 130 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera apartament modern 2+1, 130 M2, kati 2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, arredim teper modern, totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet e reja. Me garazh personal me qepen.

Botuar më 13/05/2021
1.000,00 euro

RRUGA JORDAN MISJA TIRANE

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Rrugen Jordan Misja Tirane | 92 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 ne Rrugen Jordan Misja Tirane. Apartamenti eshte ne Katin e 6-te ne nje pallat te ri 8 - katesh me ashensor. Apartamenti organizohet nga sallon ndenje / kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, Ballkoni dhe tualeti me dritare per ajrim natyral. Apartamenti eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne dhe bashkohore. Apartamenti ka certifikate pronesie, 92 M2, 7 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/05/2021
72.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA

prane Kafes se Rremes | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kafese se Rremes, I organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon, mini verande me nje pamje te qete. Prane rruges kryesore, qe ben te mundur te kete prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode., 96 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/05/2021
20.000 leke/muaj

LAGJA "APOLLONIA"

Parku Qendror i Fierit | 73 M2 | 145.000 Euro

Në Parkun Qëndror Fierit, në njërën nga zonat më të frekuentuara, në zemër të qytetit, apartamenti në katin e parë shitet për t’u transformuar për biznes. Pika kyçe - pozicioni: në zonën më të pastër dhe më të gjelbëruar të qendrës, me dalje të plotë në shesh, i ndriçuar gjithë ditën, duke rrokur një panoramë të gjerë., 73 M2, 1 banjo

Botuar më 13/05/2021
145.000,00 euro

KINEMA AGIMI

Prane Akullore Martini | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet apartament 2+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet minimale dhomat me drite .apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, 100 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 13/05/2021
40.000 leke/muaj

DON BOSKO

prane Viva Market | 110 M2 | 79.000 Euro

Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 110 m² me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, 2 tualete, ballkon.Çmimi i shitjes 79000 Euro., 110 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 13/05/2021
79.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN MINE PEZA NE TIRANE (ID 4129148)

Rr. Mine Peza, afer Prokurise | 78 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 78 m² me hipoteke (91 m² total), kati 5 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare,koridor qe lidhe gjithe dhomat, bosh, 2 kondicioner, koridor shperndares per dhomat, depo per magazinim, orientin jug-lindje., 78 M2, Property ID : 4129148 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/05/2021
75.000,00 euro
)