Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 10 M2 | 120.000 Euro

Kerkoj te blej apartament 2+1 nuk ka rendesi kati, zonat qe preferoj Rruga e Elbasa...

Botuar më 27/02/2020
120.000,00 euro

LIQENI I THATE

Perballe Liqenit | 120 M2 | 33.000 Leke

Jepet apartament 3+1 i arreduar pjeserisht me cdo gje te re dhe cilesore ,organizohet...

Botuar më 27/02/2020
33.000 leke/muaj

SHITET 2+1 ME SUPER CMIM! LAPRAKE, RR. GJERGJ LEGISI

perballe gjimnazit Aleks Buda, | 94 M2 | 83.000 Euro

Shitet 2+1+ garderobe, 94 M2, kati 8, ashensor, pallat i ri, me dokumenta te rregullta. E gjithe shtepia eshte me termoizolim dhe panel diellor. Shitet e mobiluar ose jo.

Botuar më 28/02/2020
83.000,00 euro

OKAZION! RRUGA MAHMUT ALLUSHI

ngjitur me kopshtit Miushi Miki Fresku, Tirane | 106.8 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 106.8 M2, kati 3, 2 banjo, 2 ballkone, e kompletuar ne menyre bashkohore

Botuar më 28/02/2020
70.000,00 euro

RRUGA E QELQIT

Kombinat | 127 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, pallat i ri, 127 M2, kati 1, mbi dyqane, shitet per here te pare 2 muaj e banuar, e mobiluar, me te gjitha dokumentat e rregullta

Botuar më 28/02/2020
75.000,00 euro

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

NE KINOSTUDIO, BUZE RRUGES, SHUME PRANE STACIONIT TE AUTOBUZIT | 68 M2 | 60.000.000 Leke

Shitet 2+1 me dokumenta, 68 M2, kati 3, 1 ballkon, pallat ekzistues

Botuar më 28/02/2020
60.000.000 leke

RR. MIHAL GRAMENO

afer pallatit te ri prane Ish Pirro Manit | 92 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, kati 3, pallat me tulla silikato, i rinovuar totalisht, i mobiluar, me hipoteke, 92 M2

Botuar më 27/02/2020
70.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

rruga e elbasanit | 10 M2 | 120.000 Euro

Kerkoj te blej apartament 2+1 nuk ka rendesi kati, zonat qe preferoj Rruga e Elbasanit , Ali Demi, tregu elektrik Shkolla Baletit, Brryli, xhamlliku Me kontaktoni ne numrin e telefonit 0688583075, 10 M2

Botuar më 27/02/2020
120.000,00 euro

RR SHKELQIM FUSHA

AFER SERVISIT E NEPTUNIT | 80 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1 preferohen familjare, 80 M2, kati 3, totali i kateve 4, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/02/2020
32.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

prane drejtorise se tatim taksave (ish uzina enver) buze rruge | 75 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 75 M2, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 kuzhine i organizuar ne forme L , e investuar , me hipoteke

Botuar më 27/02/2020
77.000,00 euro

XHAMIA XHURA

PALLATET E FRATARIT | 89 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1, 89 M2, kati 8, ashensor, me certifikate pronesie

Botuar më 27/02/2020
67.000,00 euro

PRANE KOMUNES PARISIT

prane Komunes Parisit | 85 M2 | 27.000 Leke

Kerkohet nje vajz per ndarje qeraje te nje apartamenti 2+1, 85 M2, kati 5

Botuar më 27/02/2020
27.000 leke/muaj
)