Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Bulevardi i Ri | 96 M2 | 63.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 96 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 30/05/2020
63.000,00 euro

OKAZION 10 PERQIND SKONTO PER KONTRATE 2 VJECARE!!!!!! RRUGA E DIBRES

tek kryqezimi i shkolles se bashkuar, tek ambulanca nr. 10 | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, dhome gjumi per cift dhe dhome gjume per femije. 10% sconto per ko...

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke

TV NEWS 24

TV NEWS 24 | 92 M2 | 70.000 Euro

Ne Tirane Zona e TV News 24 SHITET ap 2+1 me sip 92 m2. Ap ndodhet ne katin e 4 ne nje kompleks pallatesh cilesore. Qetesia, ajri i paster, aksesi i hyrjes dhe daljes ne unazen e madhe e bejne ap shume funksional ne kushtet e banimit. Ap perbehet nga korridori, 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 tualet dhe 1 verande. Disponon Certifikate Pronesie. 70.000 euro PRONA ONLINE 0684109062, 92 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2020
70.000,00 euro

ALI DEM

Prane Fushes | 72 M2 | 64.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke, siperfaqe 72 m², kati 3 jo i fundit, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, orientim me diell., 72 M2

Botuar më 30/05/2020
64.000,00 euro

TEK FRESKU

tek Rruga Thesarit | 82 M2 | 45.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 82 m², me Hipoteke, kati 8 me ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, kondicioner, dritare dopioxham, sistem kapot, jo me kredi.Shitet 45.000 euro me mobilim., 82 M2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2020
45.000,00 euro

RR. 5 MAJI

Pallati i Konkord Center | 96 M2 | 32.000 Leke

Apartament 2+1 me ballkon llozhe tek Qendra Tregetare Konkord. Apartament ne gjendje te shkelqyer me shume drite dhe diell. Duke qene Qender Tregetare siguria eshte e larte. Apartamenti eshte bosh dhe ka vetem kondrabufene. Super i sigurte nga termetet, asnje plasaritje sado e vogel. Per me shume informacion mund te kontakoni: Viber/What’Up 0697300100, 96 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2020
32.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E KAVAJES

pallati tek qendra Globe | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 ballkon, i mobiluar, Preferohen familjare

Botuar më 30/05/2020
35.000 leke

RR. "YMER KURTI",

perbri Gjimnazit Petro Nini Luarasi | 92 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 92 M2, kati 4, i mobiluar, Jo agjensi. (Jepet me parapagim 1 vjeçar me cmim me te ulet). Çmimi per 1 muaj

Botuar më 30/05/2020
30.000 leke

YZBERISHT,RR.3 DESHMORET

perballe ECO Market | 95 M2 | 58.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 95 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, me 2 ashensore, nuk jemi te interesuar te bashkepunojme me agjenci imobiliare.

Botuar më 30/05/2020
58.000,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 82 M2 | 44.034 Euro

Shitet apartament 2+1 me hipotek., 82 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore parkim falas. Pallati eshte me termoizolim dhe eshte I mireadministruar. Apartamenti shitet vetem me lek Jo me kredi

Botuar më 30/05/2020
44.034,00 euro

RR. E DURRESIT

Prane gjimnazit Qemal Stafa | 80 M2 | 30.000 Leke

80 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
300 leke/muaj

LAPRAKE

Blloku Gintash | 85 M2 | 30.000 Leke

Vile 2-kateshe, kati i pare, internet dhe parkim falas., 85 M2, 5 ambjente, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
30.000 leke/muaj
)