Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION! BLLOKU VASIL SHANTO,

perballe Kesh-it, | 104 M2 | 95000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
OKAZION! blloku vasil shanto,, perballe Kesh-it,, 104 M2, 95.000 euro
2 banjo, kati 4
2 ballkone
Përshkrim

Shitet ap. 2+1, sip. e brendshme e shfrytezueshme, 104 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, Shitet e mobiluar me kushte bashkohore, e shtruar me parket, dritare dopio xham, pallat I ri. Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

95.000,00 euro

Botuar më 16/05/2019

Telefon