Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!

TEK KOMPLEKSI HALILI | 103 M2 | 108150 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
OKAZION!, TEK KOMPLEKSI HALILI, 103 M2, 108.150 euro
Përshkrim

Shitet apartament me dy dhoma, soxhorno, ambjent gatimi dhe ngrenie, me dy dritare, me ballkon, 2 banjo,, 103 M2

1.050,00 euro/m²

Botuar më 27/07/2019

Telefon