Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT,

ne nje zone te mire | 113 M2 | 68.000 Euro

Shitet ap. 2+1, sip, 113 M2, kati 5, hyrje totalisht e rregulluar. Me hipoteke. Hibri...

Botuar më 19/11/2020
68.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUSAVE

mbrapa Globe | 108.86 M2 | 104.506 Euro

Shitet 2+1, orientim lindje, kati V me ashensor, pamje nga Dajti, 108.86 M2, objekti ...

Botuar më 18/11/2020
104.506,00 euro

RRUGA E KAVAJES MBAS ISH POLICISE BASHKIAKE

21 Dhjetori | 107 M2 | 102.000 Euro

Në Tiranë në rrugën e Kavajës mbas ish Policisë Bashkiake SHITET ap 2+1 me sip ...

Botuar më 17/11/2020
102.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 115 M2 | 93.000 Euro

Ne Tirane zona e Kopeshtit Zoologjik SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apart...

Botuar më 17/11/2020
93.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 15/11/2020
53.000,00 euro

TEK LIQENI, RRUGA PETI

Tek Liqeni, rruga Peti | 110 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe totale 110 m², dhe (97.3 m² siperfaqe e brendeshme) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon i madh qe lidhe sallonin dhe dhomen e gjumit, orientimi me diell, Apartamanti ka pamje panoramike te lire dhe relaksuese te Tiranes dhe Liqenit., 110 M2, Property ID : 4121387 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
100.000,00 euro

BRRYLI

ministria jashtme | 112 M2 | 400 Leke

Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 112 m2 • Orientimi Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri dhe i mirëadministruar • Ashensor • Dopio xham • Ndërtime cilësore • I investuar, 112 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
400 leke/muaj

RRUGA ALI DEMI

Rrethrrotullimi i Shkozës | 140 M2 | 350 Leke

Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja: 140 m2.• Kati i 2 I një vile.Organizimi:• Ambient ndenjie.• Ambient gatimi.• 2 Dhoma gjumi.• 2 Tualete.• 1 Ballkon.Cilësime të tjera:• Ndërtim I ri.• Orientimi: veri-jug-lindje.• Punime cilësore.• Kubaturë e rregullt.• Mundësi parkimi., 140 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
350 leke/muaj

ASTIRI

Furra Shinjatari Perball me Lokal Univers | 113 M2 | 73.450 Euro

Shitet Super apartament 2+1+2 banjo .Organizim shume te mire te dhomave me hipotek pallat cilesor . Nuk Bashkepunojme me agjensi, 113 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 23/11/2020
73.450,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

rruga Ish Fusha e Aviacionit | 82 M2 | 72.000 Euro

Me hipoteke, 82 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi

Botuar më 23/11/2020
72.000,00 euro

PRANE SHESHIT WILLSON

DHE LIQENIT NGJITUR ME SHKOLLEN "DESHMORET E LIRISE" | 120 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 banim te nje pallati me ashensor i ndodhur ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane sheshit Willson dhe liqenit ngjitur me shkollen Deshmoret e Lirise, ne nje pallat cilesor pa asnje dem nga termeti, apartamenti ka nje planimetri teper te rregullt dhoma te bollshme dhe katrore qe rralle here hasen., 120 M2, Diamond real estate

Botuar më 23/11/2020
125.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha | 115 M2 | 105.000 Euro

Prane Big Marketit, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 115 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket., 115 M2, Property ID : 4212393 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
105.000,00 euro

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES ID-965

Rruga e Dibres | 110 M2 | 90.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne qender me siperfaqe 110 m2 . Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi, ne nje nder zonat me te mirat te Tiranes. Apartamenti organizohet ne nje strukture perfekte: 1 sallon te bollshem ndenje ambienti i gatimit dhe i ngrenies me kubature te rregullt, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone, njera me dalje nga dhoma e gjumit dhe tjetra me dalje nga dhoma e ndenjes., 110 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Apartamenti mund te shfrytezohet edhe per biznese te ndryshme. Ka te gjitha dokumentacionet e nevojshme.Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500 - BILLION G&G GROUP

Botuar më 23/11/2020
90.000,00 euro

RRUGA MARKO BOCARI

tek Turbina | 100 M2 | 650 Euro

Apartament me Qira 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.Ofron akses te lehte ne te gjitha fasilitetet dhe neper te gjitha zonat e kryeqytetit., 100 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
650,00 euro

RR. "BAJRAM CURRI" P.440, SH 5, AP.50 TIRANE

Prane Ish Oxhakut te shkolles se Bashkuar | 74.4 M2 | 30.000 Leke

Shume prane Spitaleve,ne zone te qete,e ngrohte ne dimer,e fresket ne vere,me parkim te lire,uje 24 ore,, 74.4 M2, 7 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me te gjitha orendite qe nevojiten.

Botuar më 23/11/2020
30.000 leke/muaj
)