Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMUNA E PARISIT

Lulishtja | 83 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Komuna e Parisit, Lulishtja, 83 M2, 350 euro
I mobiluar, gjendja: e mire, kati 5
Përshkrim

Apartament 2+1 me qira me vendodhje tek Rruga Ibrahim Kodra, tek Komuna e Parisit.Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon i bollshem, kuzhine te vecuar, nje tualet dhe nje ballkon., 83 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: e mire

350,00 euro/muaj

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email