Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 92 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 92 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka orientim jug dhe shitet i mobiluar., 92 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
69.000,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE BRRYLI PRANE ZYRES SE PUNES (ID 42211206).

Te Brryli prane Zyres se Punes | 100 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 2+1+2 me qera, siperfaqja 100 m², pallat i ri, kat i 8, ashensor, organizohet ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me aspirim, ballkon, korridor, jepet bosh ose i mobiluar, orientim me diell.Cmimi 400 euro i mobiluar ose bosh 290 euro., 100 M2, Property ID : 42211206 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro

RRUGA E KAVAJËS

Rruga e Kavajës | 110 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga e Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!, 110 M2, 3 ambjente, kati 3, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

YZBERISHT

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE RR.THOMA KOXHAJ,YZBERISHT | 84 M2 | 65.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me vendodhje te Rr.Thoma Koxhaj ne Yzberisht.Apartamenti eshte me siperfaqe 84 m2.Organizohet ne:~sallon ndenje~ambjent gatimi~2 dhoma gjumi~2 tualete~ballkon.Apartamenti ka ndarje perfekte te cdo ambjenti dhe ndodhet ne katin e 2.Pallati eshte ndertim i ri i vitive te fundit.Disponon Certifikate Pronesie.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 84 M2

Botuar më 27/10/2021
65.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

OKAZION!!!APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME 850 EURO M2 TE FUSHA E AVIACIONIT | 100 M2 | 95.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me vendodhje te Fusha e Aviacionit. Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2. Organizimi:~ Sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 2 dhoma gjumi~ 2 tualete~ ballkon~ Kompleksi eshte ndertim i ri me punime cilesore~ Ndertim i vitit 2020-2021.Apartamenti ndodhet ne katin e 3.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 100 M2

Botuar më 27/10/2021
95.000,00 euro

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Rruga Kongresi i Manastirit | 71.3 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1 te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 71.3 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar., 71.3 M2, 3 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
58.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

Pas Shkolles se Mesme te Gjuheve Te Huaja | 75 M2 | 300 Euro

Rruga Elbasanit ,pas shkolles se mesme te Gjuheve te Huaja jepet me qera apartament me siperfaqe 75m², 2+1 e mobiluar, i ndodhur ne katin e 3-te te nje pallati. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Lirohet javen 2 te Nentorit . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.Çmimi: 300 €uro, 75 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensi Imobiliare

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro/muaj

RR.KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 110 M2 | 500 Euro

Japim me qira super apartament te investuar ne detaje.Ne rrugen e Kavajes, perblle me Kompleksin Delijorgji, apartamenti ndodhet ne katin e 8.Organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone, investuar me brandet me luksoze dhe cilesore.Ju ftojme per nje vizite ne prone.Apartamenti lirohet ne date 1 Nentor!, 110 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

OKAZION!!!APARTAMENT 2+1 NE SHITJE ME 850 EURO M2 TE FUSHA E AVIACIONIT | 100 M2 | 85.000 Euro

Apartament 2+1+2 ne shitje me vendodhje te Fusha e Aviacionit. Apartamenti eshte me siperfaqe 100 m2. Organizimi:~ Sallon ndenje~ ambjent gatimi~ 2 dhoma gjumi~ 2 tualete~ ballkon~ Kompleksi eshte ndertim i ri me punime cilesore~ Ndertim i vitit 2020-2021.Apartamenti ndodhet ne katin e 3.Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni!, 100 M2

Botuar më 27/10/2021
85.000,00 euro

UNAZA E RE

ASTIR, PLL.OZONE | 115 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 115 M2, 2 banjo, bosh

Botuar më 27/10/2021
300,00 euro
)