Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUZE RRUGES FORTUZI

Mbrapa Piazzes | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 75 M2, kati 5 banim jo i fundit.Pallat i vitit 1990.Me hi...

Botuar më 12/04/2021
82.000,00 euro

LIQENI THATE!! 1070 EURO/M2

SUPER OKAZION!!! | 115 M2 | 123.050 Euro

Ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesoret ne zonen e Liqenit te Thate shitet apart...

Botuar më 08/04/2021
123.050,00 euro

DON BOSKO

prane Vizion + | 90 M2 | 350 Euro

Don Bosko, prane Vizion Plus, jepet me qera apartament 2+1, bosh ose i mobiluar, siperfaqe 90 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, tualet, 2 ballkone, kondicioner. I mobiluar jepet 390 Euro.Jepet me qera 350 Euro ne muaj., 90 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

NE DON BOSKO

Prane Vizion Plusit | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, bosh i pa mobiluar, kati 2 me ashensor, siperfaqe 90 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. Apartamenti mund te jepet edhe i mobiluar por me cmimin 390 €. Cmimi 350 €., 90 M2, ID:221957

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Prane Hotel Hilton | 80 M2 | 285 Euro

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 9 me ashensor, siperfaqe 80 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 285 €., 80 M2, ID:221956

Botuar më 13/04/2021
285,00 euro/muaj

RRUGA 5 MAJI

prane Shkolles Tirana Jone | 68 M2 | 60.000 Euro

Rruga 5-Maji, prane shkolles “Tirana Jone”, Shitet apartament 1+1 e adoptuar ne 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 68 m² me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi (njera e shtruar me parket), sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, tualet, depo, ballkon.Çmimi i shitjes 60000 Euro, i diskutueshem., 68 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/04/2021
60.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Kishes Ortodokse | 95 M2 | 93.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipotek, bosh i pa mobiluar, kati 2 , siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 93000 €., 95 M2, ID:129255

Botuar më 13/04/2021
93.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Medresese, Brenda Unaze | 59 M2 | 59.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat Ekzistues, i Rikonstruktuar komplet, orientim me diell L-J-P, ( Hipoteke), kati 4 ( jo i fundit ), sip 59 m2, Apartamenti organizohet nga nje soxhorno per ndenje plus aneks gatimi, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi te madhe,tualet me dritare, ballkon, bosh, 2 kondicioner, dritaret me grrila, e sapo shtruar me parket cilesor AC4. Cmimi 59.000 Euro., 59 M2, ID:119252

Botuar më 13/04/2021
59.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halili | 115 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, pa Hipoteke, me kontrate porosie, mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 115 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 115000 €., 115 M2, ID:121809

Botuar më 13/04/2021
115.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halili | 115 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, pa Hipoteke, me kontrate porosie, mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 115 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 115000 €., 115 M2, ID:121809

Botuar më 13/04/2021
115.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane Kompleksit Halili | 115 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, pa Hipoteke, me kontrate porosie, mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 115 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Cmimi 115000 €., 115 M2, ID:121809

Botuar më 13/04/2021
115.000,00 euro

NE QENDER

Te Tiranes Prane Piaces | 95 M2 | 124.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar, kati 2 me ashensor, siperfaqe 95 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner, me internet te instaluar. Cmimi 124000 €., 95 M2, ID:221954

Botuar më 13/04/2021
124.000,00 euro
)