Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PALLATI LIBESKIND RRUGA NDRE MJEDA

shtepi ne shitje - Pallati Libeskind Rruga Ndre Mjeda | 122 M2 | 118.000 Euro

Ne Tirane rruga Ndre Mjeda ne pallatin Libeskind SHITET ap 2+1 me sip tot 122,5 m2 dh...

Botuar më 26/10/2021
118.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Hotel Colosseo | 104 M2 | 128.000 Euro

Super apartament i investur, prone ekskluzive!Organizim 2+1+bllk+tualet me dritare.Ap...

Botuar më 22/10/2021
128.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

Prane Shkolles Avni Rustemi | 102 M2 | 153.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+bllk.Totalisht i mobiluar.Pallat i ri, me administrim.Siper...

Botuar më 18/10/2021
153.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Prane Ana Market | 78 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 2+1+bllk.Apartamenti ka siperfaqe 77.5m²neto. I organizuar ne 2 dh...

Botuar më 07/10/2021
58.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR.KAVAJES

prane spitalit gjerman | 110 M2 | 400 Euro

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte ne pallat te ri, me ashensor.Eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, ambient gatimi, ambient ndenje, korridori, 2 tualete gjithashtu dhe ballkon .Apartamenti disponon te gjitha elektroshtepiaket e reja, kondicioner, si dhe ndricim gjate gjithe dites., 110 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE - 21 DHJETORI, PAS SHKOLLES SABAUDIN GABRANI

21 dhjetori, pas shkolles Sabaudin Gabrani | 100 M2 | 500 Euro

Japim me qera apartament 2+1+ papafingo + verande prane 21 dhjetorit, pas shkolles Sabaudin Gabrani.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues te mirembajtur.Totalisht i mobiluar.Cmimi eshte 500 euro i diskutueshem., 100 M2

Botuar më 27/10/2021
500,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - ASTIR, PRANE 2 ROTONDOVE

Astir, prane 2 rotondove | 94 M2 | 75.000 Euro

Shesim apartament 2+1 ne Astir , prane 2 rotondove.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar, me 2 ashensore, i ndertuar ne vitin 2015.Ka siperfaqe totale 94 m2 .Eshte i organizuar ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit , njera prej te cilave me tualet dhe ne tualetin e dites. Ka dhe ballkon i cili e ka daljen nga kuzhina, 94 M2

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - ASTIR, PRANE 2 ROTONDOVE

Astir, prane 2 rotondove | 94 M2 | 75.000 Euro

Shesim apartament 2+1 ne Astir , prane 2 rotondove.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar, me 2 ashensore, i ndertuar ne vitin 2015.Ka siperfaqe totale 94 m2 .Eshte i organizuar ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit , njera prej te cilave me tualet dhe ne tualetin e dites. Ka dhe ballkon i cili e ka daljen nga kuzhina, 94 M2

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - ASTIR

prane Alpha bank | 107 M2 | 125.000 Euro

Apartamenti organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, 2 dhomat e gjumit, 2 tualetet. Ka gjithashtu dhe dy ballkone, njeri tek dhoma matrimonale dhe tjetri tek dhoma e ndenjes.Orientimi eshte jug Perendim.Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri teper te mirembajtur.Post parkimi i perfshire ne cmim.Totalisht i mobiluar dhe investuar., 107 M2, 2 banjo

Botuar më 27/10/2021
125.000,00 euro

APARTAMENT NE SHITJE - OXHAKU

Oxhaku | 85 M2 | 70.000 Euro

Apartament me organizim 2+1 dhe siperfaqe 85 m2 tek Oxhaku.Apartamenti ka nje dhome ndenje te mobiluar dhe te investuar, 2 dhoma gjumi, dhe kuzhine te organizuar me vete, gjithashtu dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.Afer me te gjitha facilitetet e mundshme dhe nje nder zonat me te qeta te Tiranes.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 85 M2

Botuar më 27/10/2021
70.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA 5 MAJI, PRANE CONCORD CENTER

Rruga 5 Maji, prane Concord Center | 107 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament tek Rruga 5 Maji, ngjitur me Concord Center.Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 ballkone, tualet. 2 kondicioner.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i investur dhe i mobiluar.Orientimi Jug-Lindje.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 107 M2

Botuar më 27/10/2021
84.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - MINE PEZA

Mine Peza | 64 M2 | 75.000 Euro

Shesim apartament 2+1 , tek Mine Peza.Apartamenti ka siperfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte .Apartamenti shitet i mobiluar.Cmimi eshte 75000 euro.Per me shume na kontaktoni., 64 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - MINE PEZA

Mine Peza | 64 M2 | 75.000 Euro

Apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 64 me kubature te rregullt.Apartamenti ka 1 dhome ndenje, nje zone gatimi, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje depo.I investuar, me parket, me kondicioner, tualet i sapo investuar me dritare, orientim Lindje-Perendim qe e ben te jete plot drite, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Ne nje nder lagjet me te qeta dhe me te mira te Tiranes. Me hipoteke., 64 M2

Botuar më 27/10/2021
75.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - ASTIR , TEK RRETHRROTULLIMI, PRANE OZON

Astir , tek rrethrrotullimi, prane Ozon | 114.5 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2 i mireinvestuar ne zonen e Astirit, tek rrethrrotullimi, prane Ozon.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 114.5 m2, dhe ndodhet ne katin e 8 ( jo te fundit), ne nje pallat te ri .Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me shume facilitete perreth.Eshte i organizuar nga korridori i cili ben shperndarjen ne gjithe apartamentin, dy dhoma matrimoniale, 1 tualet., 114.5 M2

Botuar më 27/10/2021
89.000,00 euro
)