Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRESK

ne Rrugen e Thesarit | 97 M2 | 52962 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Fresk, ne Rrugen e Thesarit, 97 M2, 52.962 euro
Përshkrim

Shitet Ap 2+1 i Ri me Hipoteke, i pabanuar ndonjehere, sipperfaqe totale 97 m2, kati 2 nga toka, dy dhoma gjumi ( njera me tualet brenda dhe me dritare ajrimi ), sallon per gatim ngrenie ndenje qe vazhdon me ballkon llozhe, tualet tjeter me dritare, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dritaret dopio xham dhe grila, eshte bosh, ashensori pa vendosur akoma, orientim P-V, nuk shitet me kredi, 97 M2

546,00 euro/m²

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)