Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DON BOSKO

Prane Bar Artist | 50 M2 | 51000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Don bosko, Prane Bar Artist, 50 M2, 51.000 euro
1 banjo
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, nje ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona ku ndodhet apartamenti ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 50 M2, 1 banjo - Desai Cela

51.000,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)