Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA E ELBASANIT

RRUGA E ELBASANIT | 85 M2 | 260 Euro

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.Apartamenti eshte bosh, k...

Botuar më 27/01/2020
260,00 euro/muaj

BLLOK

Prane viles 31 | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1, i arreduar me kushte shume te mira bashkohore, 90 M2, 4...

Botuar më 25/01/2020
400,00 euro/muaj

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

fare prane kafe "Flora" | 68 M2 | 68.000 Euro

Okazion!!! Shitet apartament 2 dhoma+kuzhine-ballkon-tualet i madh me dritare.Kati i IV.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-AL,me adrese ne Rrugen e Kavajes,perballe spitalit Gjerman, 68 M2, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 28/01/2020
68.000,00 euro

NE RRUGEN E KAVAJES

tek Condor Center | 102 M2 | 102.000 Euro

Shitet apartament,2 dhoma+soxhorno-ballkon-tualet.Ndertim i ri,kati i VI.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Pronari jeton jashte.E trajton Agjensia RE-Al, 102 M2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/01/2020
102.000,00 euro

ASTIR

PRANE NJESISE ADMINISTRATIVE 14 | 90 M2 | 25.000 Leke

Apartament me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/01/2020
25.000 leke/muaj

ASTIR

PRANE NJESISE ADMINISTRATIVE | 110 M2 | 30.000 Leke

Apartament me qera 2+1, 110 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/01/2020
30.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

TEK Eleonora | 114 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 114 M2, kati 2, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
30.000 leke

RR. KOMUNA E PARISIT

tek qendra Kristal | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/01/2020
30.000 leke

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Pallatet e Reja te Aviacionit | 75 M2 | 150.000 Euro

Apartamenti 2+1 (dy dhoma nje kuzhine), kati perdheNje dhome eshte dyqan, 75 M2, Bodrumi me siperfaqe 14 m2

Botuar më 28/01/2020
150.000,00 euro

RR. SHEFQET KUKA

tek Fizika Berthamore | 108 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 28/01/2020
65.000,00 euro

ALI DEMI

TEK AZILI PLEQVE | 94 M2 | 79.900 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke, 94 M2, kati 2

Botuar më 28/01/2020
79.900,00 euro

YZBERISHT

Yzberisht | 86.7 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1 ne Yzersiht . Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te perbashket me gatimin dhe me dalje ne ballkone , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Pozicionohet ner kation e 5 te nje pallati te ri me ashensore . Per me shume info me kontaktoni ., 86.7 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 28/01/2020
60.000,00 euro
)