Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DELIJORGJI ,

Hotel Hilton | 120 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Delijorgji ,, Hotel Hilton, 120 M2, 400 euro
3 ambjente, 2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 5, ashensor
2 ballkone
Përshkrim

Organizohet ne 1 ambient ndenjeje te bollshem + kuzhine gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Arredimi i apartamentit eshte bere me arkitekt dhe eshte mjaft komod. Orientimi ben te mundur ndricim natyral nga rrezet e diellit gjate gjithe dites.Per me teper, locationi i kesaj prone ofron te gjitha facilitetet e mundshme si dhe aksesin 2 min larg transportit publik., 120 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

400,00 euro/muaj

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)