Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

ZONA E ISH BLLOKUT

QENDER TIRANE | 100 M2 | 177.000 Euro

SHITER 2+1 APARTAMENT NE PALLAT TE RI, 100 M2, kati 6, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Me Hipotek, shtruar ne Parket, Jug - Lindje dhe arredim i ri cilesor

Botuar më 03/03/2021
177.000,00 euro

MUZEU KOMBETAR / QENDER

PRANE RESTORANT PIACA | 88 M2 | 350 Euro

88 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Tek Spitali Gjerman | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore dhe teper cilesore, ne pallat te ri me ashensore, pallat buze rruge ,lokacioni teper i favorshem , me verande me pamje, 100 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
450,00 euro/muaj

GLOBE CENTER

Rruga Kavajes | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ap 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, ne pallat te ri te mireadministruar, ambjenti eshte me ndricim nartyral e me hapsira te bollshme,, 90 M2, kati 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

RRUGA KAVAJES

Tek Globe Center | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar me kushte bashkohore,ambjenti ka hapsira te bollshme qe te japin komoditet, ballkon me pamje, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

STACIONI TRENIT

Gener 2 | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 arreduar ne menyre moderne dhe teper komode, ne nje nder komplekset me te investuar se fundi, dhe teper familjare, 90 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
350,00 euro/muaj

ZOGU ZI

Prane Rrethrrotullimit | 90 M2 | 340 Euro

Jepet me qera ap 2+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet e kohes, ne pallat te ri te mireadministruar, ambjenti eshte me ndricim nartyral e me hapsira te bollshme, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 03/03/2021
340,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

rruga kavajes | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ap 2+1 ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper familjare, mobiluar totalisht ne menyre moderne , me bare, markete, restorante etj, 110 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
450,00 euro

PAZARI RI

prane tij | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes ,ne pallat te ri te mireadministruar, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 03/03/2021
320,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

Rruga Peti | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i thate , rruga Peti. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme., 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro/muaj
)