Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT,

ne nje zone te mire | 113 M2 | 68.000 Euro

Shitet ap. 2+1, sip, 113 M2, kati 5, hyrje totalisht e rregulluar. Me hipoteke. Hibri...

Botuar më 19/11/2020
68.000,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUSAVE

mbrapa Globe | 108.86 M2 | 104.506 Euro

Shitet 2+1, orientim lindje, kati V me ashensor, pamje nga Dajti, 108.86 M2, objekti ...

Botuar më 18/11/2020
104.506,00 euro

RRUGA E KAVAJES MBAS ISH POLICISE BASHKIAKE

21 Dhjetori | 107 M2 | 102.000 Euro

Në Tiranë në rrugën e Kavajës mbas ish Policisë Bashkiake SHITET ap 2+1 me sip ...

Botuar më 17/11/2020
102.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK

Kopeshti zoologjik | 115 M2 | 93.000 Euro

Ne Tirane zona e Kopeshtit Zoologjik SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Apart...

Botuar më 17/11/2020
93.000,00 euro

KOMBINAT

RRUGA FABRIKA QELQIT, KOMPLEKSI DERVENI | 96 M2 | 53.000 Euro

Shitet 2+1, me hipoteke, 96 M2, kati 4, Kontakto me pronarin ne nr e telefonit

Botuar më 15/11/2020
53.000,00 euro

RR. DON BOSKO, AFER VIVA MARKET,

Rr. Don Bosko, afer Viva Market, | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 100 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, me parking., 100 M2, Property ID : 4221950 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
350,00 euro

KODRA E DIELLIT, PERBALLE KISHES ELEONORA

Kodra e Diellit, perballe kishes Eleonora | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne,siperfaqe 100 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, 1 tualete,2 ballkone, orientim me diell,, 100 M2, Property ID : 4221949 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
400,00 euro

TEK FRESKU, STACIONI I FUNDIT I PORCELANIT

Tek Fresku, stacioni i fundit i Porcelanit | 100 M2 | 51.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 100 m² me dokumente te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor,2 tualete, ballkon, i mobiluar, orientimi me diell, koridor qe lidhe gjithe dhomat,, 100 M2, Property ID : 4121484 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
51.000,00 euro

RR.DRITAN HOXHA, PRANE UNIVERSITETIT ZONJA KESHILLIT TE MIRE

Rr.Dritan Hoxha, prane Universitetit Zonja Keshillit te Mire, | 120 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Kati 2-te i nje vile, me dy dhoma gjumi, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 120 m², kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 120 M2, Property ID : 4251136 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
300,00 euro

TEK MEDRESEJA

Tek Medreseja | 78 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1, 78 m² me hipoteke, kati 2 nga toka ne pallat ekzistues, orientim me diell, aktualisht ne rikonstruksion total., 78 M2, Property ID : 4192102 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
78.000,00 euro

TEK LIQENI, RRUGA PETI

Tek Liqeni, rruga Peti | 110 M2 | 100.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, bosh, siperfaqe totale 110 m², dhe (97.3 m² siperfaqe e brendeshme) me Hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon i madh qe lidhe sallonin dhe dhomen e gjumit, orientimi me diell, Apartamanti ka pamje panoramike te lire dhe relaksuese te Tiranes dhe Liqenit., 110 M2, Property ID : 4121387 www.dreamalbania.al

Botuar më 23/11/2020
100.000,00 euro

BRRYLI

ministria jashtme | 112 M2 | 400 Leke

Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 112 m2 • Orientimi Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri dhe i mirëadministruar • Ashensor • Dopio xham • Ndërtime cilësore • I investuar, 112 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
400 leke/muaj

RRUGA ALI DEMI

Rrethrrotullimi i Shkozës | 140 M2 | 350 Leke

Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja: 140 m2.• Kati i 2 I një vile.Organizimi:• Ambient ndenjie.• Ambient gatimi.• 2 Dhoma gjumi.• 2 Tualete.• 1 Ballkon.Cilësime të tjera:• Ndërtim I ri.• Orientimi: veri-jug-lindje.• Punime cilësore.• Kubaturë e rregullt.• Mundësi parkimi., 140 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
350 leke/muaj

ASTIRI

Furra Shinjatari Perball me Lokal Univers | 113 M2 | 73.450 Euro

Shitet Super apartament 2+1+2 banjo .Organizim shume te mire te dhomave me hipotek pallat cilesor . Nuk Bashkepunojme me agjensi, 113 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Me hipotek

Botuar më 23/11/2020
73.450,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

rruga Ish Fusha e Aviacionit | 82 M2 | 72.000 Euro

Me hipoteke, 82 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi

Botuar më 23/11/2020
72.000,00 euro
)