Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLV.BAJRAM CURRI

perballe Universitetit Europiane, prane shkolles Besnik Sykja | 90 M2 | 130000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Blv.Bajram Curri, perballe Universitetit Europiane, prane shkolles Besnik Sykja, 90 M2, 130.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament i ri 2+1, kati 3, me 1 tualet, 1 ballkon, orientim jug-perendim, punime extra, mobilim i ri teper modern me arkitekt, kuzhine e kompletuar, sip, 90 M2, Ka tre kondicioner silencioz dhe ekonomik. Ka grila persiane ,me duralumin dopioxham. Eshte me hipoteke

130.000,00 euro

Botuar më 19/10/2019

Telefon
)