Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOK

Lidhja e Prizrenit,afer Gardes Republikes,ne nje pallat te Ri shume cilesor,me sistem kamerash | 80 M2 | 144000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Bllok, Lidhja e Prizrenit,afer Gardes Republikes,ne nje pallat te Ri shume cilesor,me sistem kamerash, 80 M2, 144.000 euro
Përshkrim

Shitet Ap2+1 me Hipoteke, kati 6 banim,ashensor,dhome gjumi cifti,dhome e vogel me krevat tek per mysafir,ambient ndenje dhe ngrenie,aneks gatimi me dere vec dhe me dritare ajrimi,tualet,ballkon me vedrat xhami,korridor,hyrje moderne me punime extra dhe shume cilesore,hyrje e preferuar nga te huaj per qera,mobilimi i ri i cili lihet bonus,Shitet per arsye te ngutshme familjare(Nuk shitet me kredi), 80 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

144.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)