Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Myslym Shyri | 99.5 M2 | 105.000 Euro

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtres...

Botuar më 25/03/2023
105.000,00 euro

LAPRAK

Rruga Dritan Hoxha | 99 M2 | 115.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Laprake pallati i ri i investuar totalisht, 99 M2, kati 4

Botuar më 26/03/2023
115.000,00 euro

BLV. ZHAN DARK

Prane Gjykates | 95 M2 | 140.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2, 95 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 26/03/2023
140.000,00 euro

QTU

Rruga Bylis | 90 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 QTU, 90 M2

Botuar më 26/03/2023
60.000,00 euro

PAZARI I RI

Rruga Qemal Stafa | 86 M2 | 145.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 86 M2, kati 2

Botuar më 26/03/2023
145.000,00 euro

SHESHI WILLSON

Prane Sheshit | 80 M2 | 127.000 Euro

Shitet apartament 2+1, i mobiluar, me dokumenta, 80 M2, kati 4

Botuar më 26/03/2023
127.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RR. "E BARRIKADAVE

Perballe gjimnazi Sami Frasheri | 70 M2 | 450 Euro

Apartament 1+1tualet+30 metra verandeSiperfaqe apartamenti 70m2Kat 6 ashensore??rruga e barrikadave,perballe gjimnazit Sami FrasheriCmimi 450 euro e mobiluarJepet dhe per BNB, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartament eshte totalisht I investuar

Botuar më 26/03/2023
450,00 euro/muaj

LIQENI

Rruga Eduart Mano ,Blloku Best Co | 115 M2 | 600 Euro

Jap me qera apartament 2+soxhorno , sip 115 m , kati 3 ashensor , 2 tualet nje me dritare ,1 ballkon i madh , orientim jug lindje , me kondicionere ,mobilim i ri , me garazh te mbyllur . Cmimi 600 euro /muaj., 115 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/03/2023
600,00 euro/muaj

OKAZION SHITET AP 2+1 DON BOSKO 91.900€ - 1.022 €/M2

PALLAT I RI | 90 M2 | 91.900 Euro

Don Bosko, 2 min nga Vizion Plus, Apartament 2+1 ne pallat te Ri i 2006, me Hipoteke, kati 5 me ashensor, bosh e pa mobiluar, siperfaqe 90 M2 me te perbashket 82m2 me Hipotek, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje vec dhe gatim vec, 2 dhoma gjumi te medha, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, orientim Lindje, nuk shitet me kredi. Cmimi 91.900 €., 90 M2

Botuar më 26/03/2023
91.900,00 euro

RRUGA THOMA KOXHAJ

Misto Mame,afer pallateve cabej te pasticeri Nela | 82 M2 | 82.000 Leke

Shitet Apartament 2+1,Kati 2 ashensore me hipoteke pamje jug perendim cmimi 82.000€ I diskutueshem te rruga Thoma Koxhaj te pallatet cabej afer pasticeri Nela ,siperfaqja 95 m2 Bruto dhe 82m2 Neto, 82 M2

Botuar më 26/03/2023
82.000 leke

SHTEPI ME QERA - RR. HAMDI SINA

Afer capiten Mir zoti | 130 M2 | 350 Euro

Apartament 2+2tualete+soxhorno me vete+kuzhine me vete+2ballk pamje nga liqSip 130m2Kat 3 banimBosh bufe sobe,parket??Cmimi 350,nqs behen parapagime cmimi diskutohet ??rruga hamdi sina,afer me rrugen,200 metra nga rest kapiten mir zoti?per zyra ose banim, 130 M2, kati 3, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte I pershtatshem per zyra dhe banim

Botuar më 26/03/2023
350,00 euro/muaj
)