Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E BRRYLIT PRANE MATERNITETIT TE RI NE TIRANE (ID 4121723 )

Ne zonen e Brrylit, afer Rruges Endri Keko | 93.6 M2 | 97000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit prane Maternitetit te Ri ne Tirane (ID 4121723 ), Ne zonen e Brrylit, afer Rruges Endri Keko, 93.6 M2, 97.000 euro
Përshkrim

Shitet Super Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 93.6 m² me Hipoteke, kati 7 me ashensor (jo i fundit), Ambient ndenje i bollshem, me 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet dhe depo shume funksionale. Mobilimi Italian, instalime cilesore, ngrohje dhe ftohje qendrore Daikini, sistem ciller, oxhak aspirimi personal, me panel diellor. Orientimi veri-lindje. Cmimi 97000 euro., 93.6 M2, Property ID : 4121723 www.dreamalbania.al

97.000,00 euro

Botuar më 18/10/2021

Telefon
Email
)