Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH-PARKU

Rruga Ndre Mjeda | 85 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 te Ish-parku, prane Kristal 2.Apartamenti lirohet me dt ...

Botuar më 05/08/2021
300,00 euro/muaj

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 82 M2 | 40.000 Leke

Jepet Apartament me Qera 2+1 tek 21 Dhjetori kati i 5 pa ashensor hyrje e restauru...

Botuar më 02/08/2021
40.000 leke/muaj

SUPER OKAZION! BUZE RRUGES FORTUZI

perballe me shkollen De Rada | 75 M2 | 77.000 Euro

Shitet apartament 2+1., 75 M2, Kati 5 jo i fundit. Pa ashensor. Me hipoteke. Apartame...

Botuar më 30/07/2021
77.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 137.5 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone. Apartamenti organizohet nga nje korridor i vogel ne hyrje, i cili ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ne soxhorno. Soxhorno eshte e perbashket me kuzhinen, dhe ka dalje ne dy ballkone.Siperfaqja e brendeshme eshte 94.2 m2, siperfaqja e verandes eshte 31.5 m2. Verandat kane nje pamje fantastike., 137.5 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni! Agjensi imobilare Remax Art!

Botuar më 05/08/2021
500,00 euro/muaj

MISTO MAME

Pallatet Cabej | 96 M2 | 71.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 te pallatet Cabej ne Misto Mame.Apartamenti ndahet ne 3 ambjente te ndryshme, 1 sallon+ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone ka nje siperfaqe prej 96m2. cmimi 71.000euro.Disponon Certifikaten e pronesise.Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0693783528, 96 M2, 3 ambjente, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
71.000,00 euro

RRUGA ALI DEMI

Rezidenca Green Key | 131.9 M2 | 125.305 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Green Key prane Ali Demit, ka nje siperfaqe prej 93m2 apartament - 38.9me verande, cmimi tij eshte 950euro/m2. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0692021015, 131.9 M2, 3 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 05/08/2021
125.305,00 euro

OKAZION! RRUGA E KAVAJES

Perballe Delijorgjit | 120 M2 | 105.000 Euro

Shitet apartament perballe Delijorgjit, tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, ballkon dhe 2 tualete, njeri perj te cileve ndodhet ne dhomen e gjumit. Per me shume na kontaktoni., 120 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
105.000,00 euro

BULEVARDI I RI, YZBERISHT

Bulevardi i Ri, Yzberisht | 156 M2 | 89.000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri, Yzberisht.Apartamenti ka siperfaqe totale 156 m2 ku 102 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 54 m2 eshte verande.Eshte shume mire i mobiluar dhe investuar, me hapesira te bollshme ndermjet dhomave.Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, verande.Apartamenti ndodhet ne katin e 7, te parafundit, me ashensor., 156 M2, 2 banjo

Botuar më 05/08/2021
89.000,00 euro

GENER 2

Rruga Jordan Misja | 103 M2 | 160.000 Euro

Ne rrugen Jordan Misja,Gener 2.Apartamenti ka siperfaqe totale 103 m2,ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mire organizuar me ashensor dhe organizohet nga koridori i cili ben shperndarjen ne ambientet e apartamentit, ambienti i ndenjes dhe i gatimit, ,dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe ballkon.Apartamenti dallon per investimet extra qe disponon si dhe mobilimin modern, teper cilesor dhe komod., 103 M2, kati 1

Botuar më 05/08/2021
160.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 110 M2 | 110.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit.Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, tualet.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri , me vetem 3 apartamente ne kat.Cmimi eshte 110000 euro., 110 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
110.000,00 euro

OKAZION. DON BOSKO

Prane supermarket VIVA. | 120 M2 | 115.000 Euro

Ulet cmimi nga 125000. Ne shitje super-apartament 2+1 ne Don Bosko, prane Viva Market ne zone shume te mire, me te gjitha fasilitet.Apartamenti ka siperfaqe totale 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambieni i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy koridore nje depo dhe nje ballkon, orientimi i apartamentit eshte lindje., 120 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2021
115.000,00 euro

PROKURORIA E TIRANES

Rruga Haxhi Dalliu, Prokuroria e Tiranes | 63 M2 | 68.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Prokuroria e Tiranes, Rr.Haxhi Dalliu.Apartamenti ka siperfaqe 63 m2, me hipoteke.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 6 katesh.Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje,kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon i cili eshte kthyer ne ambient gatii., 63 M2, 1 banjo

Botuar më 05/08/2021
68.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

Rruga 5 Maji | 103 M2 | 88.000 Euro

Ne rr. 5 Maji ne nje zone e cila ka marre teper zhvillim vitet e fundit, me nderitme teper cilesore dhe te gjitha fasilitetet, shesim apartament ne pallat te sapo perfunduar. Apartamenti ndodeht ne katin e 4, kat teper i pershtatshem per ndricimin. Apartamenti ka siperfaqe 103.4 m2 bruto she 92.5 m2 siperfaqe e brendshme., 103 M2, 2 banjo

Botuar më 05/08/2021
88.000,00 euro
)