Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin...

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 91 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, tek F...

Botuar më 10/10/2019
78.000,00 euro

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tek kopshti zoologjik | 128 M2 | 134.000 Euro

Tek kopshti zoologjik, rruga Shyqyqri Brari shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje...

Botuar më 09/10/2019
134.000,00 euro

RR. "5 MAJI"

mbrapa Concord Center, ngjitur me tregun | 72 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, kati 2, e kompletuar, 72 M2, me hipoteke.

Botuar më 15/10/2019
75.000,00 euro

RR. “ALEKSANDER MOISIU”

Kinostudio | 98 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 98 M2, 2 banjo, 2 ballkone, kati II, bosh.

Botuar më 15/10/2019
22.000 leke

PRANE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

pallati i bankes BKT | 110 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 110 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 2 ballkone, e mobiluar me kushte bashkohore, pallat I ri, arredim I I ri, kondicioner, me pamje nga Lindja. Uje dhe drita 24h

Botuar më 14/10/2019
45.000 leke

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT, PRANE SPITALIT TE FEMIJEVE

ngjitur me shkollen Cajupi, | 94 M2 | 34.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 94 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
34.000 leke

PRANE NEWS 24

rruga Aliafiz Ulqinaku | 100 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
18.000 leke

NE LAPRAKE AFER SHESHIT SHQIPONJA.

ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. | 86 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne Laprake afer Sheshit Shqiponja. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, ne nje pallat te ri me ashensor ne nje zone shume te qete dhe te aksesueshme. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, korridor shperndares, tualet te madh me dritare dhe ballkon . Kubatura eshte shume e rregullt dhe orientimi perfekt, Jug-Perendim, 86 M2, 1 banjo, Per me shume informacion kontaktoni Visardin ne 0675088807

Botuar më 14/10/2019
53.000,00 euro

ASTIR

Afer supermarket Jatta 2 | 90 M2 | 22.000 Leke

Kerkojme 1-2 vajza per ndarje qeraje, 2+1, 90 M2

Botuar më 14/10/2019
22.000 leke

ASTIR

Ikon Bar | 95 M2 | 22.000 Leke

Jemi 2 vajza dhe kerkojme 1 / 2 vajza per ndarje qeraje te nje ap. 2+1, 95 M2

Botuar më 14/10/2019
22.000 leke

BERAT, RRUGA "SHYQYRI LAKRA"

Afer murgeshave | 100 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qira 2+1 (vile), 100 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/10/2019
15.000 leke/muaj

LAGJIA "SADIK PETRELA",RR "ILIA SHYTI"

Tek Llullat (porcelan), kthehesh djathtas (zona e kodres se priftit), afer piceri Melsi | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera "KATI i I-re" i nje shtepie private 2 kateshe. Hyrja eshte 2+1, Banjo, korridor i madh, verande e madhe, 100 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Eshte e mobiluar me kundrabufe dhe ka nje set kolltuqesh.

Botuar më 14/10/2019
20.000 leke/muaj
)